Ново
11 Долга Рачка Клешти

11 Долга Рачка Клешти

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 367.84

Карактеристики и Придобивки : Удобни рачки што не се лизгаат за подобрена удобност и контрола на врвен квалитет капка фалсификувани и стврднати легирани челични машински вилици за максимална моќност на зафаќањеовој производ ги исполнува барањата за голем пакет ПО УПС/Федекс. Проценетите трошоци за испорака ќе ја вклучуваат оваа такса.Максималните граници се 110 долари, применети кога пакетите со вистинска тежина од повеќе од 150 фунти, или кои надминуваат 108 во должина, или надминуваат вкупно 165 во должина и дебелина [(2 x ширина) + (2 x висина)] комбинирани, мерени за да се одреди нивната платежна тежина, не се прифаќаат за транспорт. Карактеристики и Придобивки : Удобни рачки што не се лизгаат за подобрена удобност и контрола. Пад на врвен квалитет фалсификуван и стврднат легиран челик. Прецизно обработени вилици за максимална моќност на зафаќање. Овој производ ги исполнува барањата за голем пакет ПО УПС/Федекс. Проценетите трошоци за испорака ќе ја вклучуваат оваа такса.Максималните граници се 110 долари, применети кога пакетите со вистинска тежина од повеќе од 150 фунти, или кои надминуваат 108 во должина, или надминуваат вкупно 165 во должина и дебелина [(2 x ширина) + (2 x висина)] комбинирани, мерени за да се одреди нивната платежна тежина, не се прифаќаат за транспорт.

Главните својства

Избор на купувачот

Од суштинско значење за секој комплет за поправка и алат за дома, Клештата Стенли Лонгнозе има конструк�

Осигурајте се дека ги имате сите потребни алатки за претстојното реновирање на домот или која било друг

"Свиткана Долга Клешта За Нос,63 / 8" Л,3 / 4карактеристикална Должина : 6 3 / 8 Стегач за жица : Ширина На Нојава�

Карактеристики и Придобивки : Дополнително долго за пристап до областите со ограничен клиренсофт удобн

Сет Стенли Фатмакс Плиерс Овој сет вклучува Lineman Pliers, Groove Sleater Sliers, клешти за сечење дијагонални и долги к

Дијагонални Секачи, Клешти За Дијагонално Сечење Од Типот Клешта, ESDБезбедно Не, Изолирано Не, НеИскриву

Дијагонална Клешта За Сечење, Клешти За Дијагонално Сечење Од Типот На Клешта, Полуфлуш На Профилот На С

Мултиупотреба на Goldblatt MultiUse Long Nose се алатка за повеќе проекти и задачи Како и со сите производи на Голдбл

Алатка За Изведба На Вилмар W30758Алатка За Изведба 61 / 2 Инчи Долги Клешти За Заклучување На Носот Со Врвен

Стегач За Клешти за Синџири, Удобна Клешта За Велосипедски Синџири За Handономски Дизајн За Продавници За

Оригиналните клешти за заклучување на ирвин вицезафат со комплет за сечење жица вклучуваат 7 инчи закри

Карактеристики : Овие клешти за дупки поставуваат мерки : 5,75 " Л за поставување во ткаенини, кожа, платно

Сет на Snap Ring Pliers на Neiko 02014a Snap Ring Pliers може да се пофали со заменливи глави кои ќе ви помогнат да завршите р�

Перформанси : клештите со прстен со фиксен врв на Менувачот покриваат апликации кои се движат Од 1,57 До 3,9

Мајстор Механичар, 3 Парче, Клешти Во Собата, Вклучува : 10 "Јазик И Жлеб Клешти Со Мазна Занитвам Дизајн, 6"

Овие Мудвил Катмастер Сом Клешти За Дерење Опрема За Риболов се суштинска алатка за секој риболовец кој

Хипертешкиот 37парчен шрафцигер бит поставен со кутија за складирање, 1инчен и 2инчен бит е корисен додат

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Алатка За Поправка На Клешти За стегање за уши, Отпорност На Абење Клешта За Стегање За Уши Со Висок Јагл

Одличен држач за алат за клешти, исечоци или ножици за кастрење е изработен од тешка кожа и лесно држи ал

Може да ја надгради и фабричкиот халоген и ГРЕШКАТА на led type No OBC на сите модели на апликации.Висока освет

Лизл 30600Офсет Подигање Стегач Клешти Клучни Карактеристики : Стеги Уво Тип Стеги Во ХардДоДостигнувања

Полумесечината З2 линија на клешти е најнапредната палета на професионални клешти на полумесечина З2 ли

Scroll