Ново
Blaska Blueline Spy опсег

Blaska Blueline Spy опсег

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 679.84

Blaska 25 x 30mm блуилинскиот опсег на шпиони е убав додаток на декор на просторија во куќата. Добро работи без разлика дали имате наутичка тема или модерен изглед. Овој обем е направен со висококвалитетен месинг и има леќи од 30 мм. Користете го како украсно парче или како функционално. Опсегот на Барска доаѓа со лажен случај во кој можете да го прикажете. Или да го извадите и да ги користите и двете парчиња во вашиот декор. Исто така, доаѓа со крпа од леќи за да можете да бидете сигурни дека тоа е секогаш чисто. Оптичкиот опсег обезбедува зголемување до 25x и видно поле од 105 'на 100 јарди. Барска 25 x 30мм Блуелин Спин обем : Технологија : зголемување : 25x. Спецификации : објективни леќи : 30мм. Тип на призма : Покрив. Излез ученик : 1,2мм. Олеснување на очите : 8мм. Оптичка обвивка : Целосно обложено. Поле на гледање : 105 'на 100 г. Затворен фокус : 1.8'-2.8 '. Модел# AA10200. Вклучува : Опсегот на Барска доаѓа со куќиште на кожа. Леќа крпа.

Главните својства

Избор на купувачот

Коронадо Од Мид Солармакс ВТОРИ 60мм Соларен Телескоп со ричвју систем Вклучува Блокирање Филтер Сончев

Телескопот 231 Power Starwatcher Riforcraction може да нè приближи до универзумот што е изработен со starsвезди, галаксии �

Овој компактен телескоп 30x рефрактор е совршен едукативен производ за деца од сите возрасти да дознаат �

Истражете го научниот телескоп на Firstlight 70mm f / 10, бело зголемување100x Фокусна должина700мм...

Телескопот Celestron OMNI XLT 127mm SchmidtCassegrain е дел од висококвалитетните И сигурни Телескопи Од Celestron Сите каракт�

Телескопот Хром Шпиглас на Капетанот е одличен подарок за наутички навигатор во вашето семејство...

Вивитар ТЕЛ76700 има оптички систем кој ви дава јасен јасен поглед на вашиот универзум со удобна рачка за �

Scroll