Ново
Домашните Лебдат Песок, Магнетна Терапија, Декоративен Песок, Машина За Вечно Движење, Крем, Крем, СВ-300-Н. Е.

Домашните Лебдат Песок, Магнетна Терапија, Декоративен Песок, Машина За Вечно Движење, Крем, Крем, СВ-300-Н. Е.

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Создадете стотици постојано променливи обрасци и бои во песок од вашиот паметен телефон и гледајте како се случуваат пред вас во вистински песок со Лебдат Песок од Хомосексуалците. Поддржани и i OS И Android. Прекрасен дизајн ги исполнува медитативните придобивки. едноставно поставување : доаѓа со се што ви треба во кутијата за склопување без напор; скенирајте ГО QR-кодот на задниот дел од кутијата за да ја преземете апликацијата за лесни упатства за поставување за да можете да започнете да лебдите. Време е за пауза.Домашните Лебдат Песок Магнетна Терапија Машина За Постојано Движење, Крем, 16 инчи. што има во кутијата : (1) homedics® drift sandscape, (1) водич за брз почеток, (1) 240 g песок пакет за 16 "или (2) 240 g песок пакети за 21", (1) метална топка, (1) песок гребло алатка, (1) кабел за напојување со префрлување адаптер, Крем во Боја. Изберете од стотици дизајни на модели и контролирајте ја брзината за да лебдите со свое темпо. Без разлика дали се чувствувате преоптоварени и преоптоварени или барате начин да забавите и да бидете поприсутни, лебдат го олеснува наоѓањето на вашиот внатрешен мир. Запознајте Лебдат, нашиот нов пасивен велнес уред. Совршено одговара за вашата странична маса или работна површина. поканете смиреност : ова парче изјава прави вашиот простор за живеење да изгледа неверојатно колку што прави да се чувствувате; лебдат за да ја зголемат релаксацијата, да инспирираат креативност, да го зголемат вашето расположение и да го подобрат фокусот секогаш кога ви одговара. внимателноста е олеснета : металната сфера тивко се тркала низ песок, резбајќи хипнотизирачки обрасци и создавајќи внимателни моменти во вашиот ден; дијаметарот од 16" или 21" се вклопува на работните површини, конзолите и страничните маси. Совршен начин да ја зачините масичката во дневната соба. Оваа смирувачка скулптура од песок се одликува со автоматска употреба и меко осветлување на расположението.

Главните својства

Избор на купувачот

Домашните Лебдат Песок Магнетна Терапија Вечно Движење Машина, Крем, 21 инчи Прекрасен дизајн ги исполну

Scroll