Ново
Ханес Експлорер Унисе француски Тери Худи Лето Поздравниот ХС

Ханес Експлорер Унисе француски Тери Худи Лето Поздравниот ХС

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 236.32

ВО ДВИЖЕЊЕ УДОБНОСТА Беше тешка-но мека онаму каде што треба - францускиот Тери Худи од ханес Експлорер е подготвен да ве однесе на места. Изработена од ткаенина богата со памук која е полесна од руно, оваа слатка качулка за пуловер е мазна однадвор со супер-мека јамка за внатрешни работи. Ќе ви се допадне безвременскиот стил на дуксер кој вклучува влечење, ребрести манжетни и полите и длабок џеб од канга. Шиењето со двојна игла значи дека е дизајнирано да трае. И тоа е добра работа. Лесен и совршен за слоевитост, можете да ја носите оваа класична ханес худи во текот на целата година. ХАНЕС ЕКСПЛОРЕР - за удобност што е во чекор со вас и вашиот активен животен стил. Дизајниран со издржливи, но рафинирани удобни ткаенини за да ве однесе од планинските врвови до градските улици. Супер меко-францускиот тери е мазен однадвор со мек, заоблен грб кој се чувствува одлично наспроти кожата. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ-Унисекс дуксерите со качулка имаат двојно зашиени шевови и класични детали за качулка како ребрести манжетни и полите, кабелот за влечење и џебот канга за сите најважни работи. НОСЕТЕ ГО ЦЕЛА година-францускиот тери Полесен од руно е направен за слоевитост и доволно лесен што никогаш нема да мора да го спакувате. МАШКА ГОЛЕМИНА-Дизајнирани За унисекс носење, овие дуксери имаат класично машко вклопување, затоа не заборавајте соодветно да ја зголемите или намалите големината. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење на овие дуксери во ладна вода за да се намали потрошувачката на енергија. Материјал : 88% Памук/12% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Преден џеб од кенгур. Карактеристики : Прицврстена хауба со постава; врвка за влечење со врвови; ребрести манжетни и лента за полите; армирани шевови; покривање на страничните рабови. Машки француски Тери Худи од Ханес.

Главните својства

Избор на купувачот

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Три Боја Западен Дуксер Чува

Останете топли додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Директор На Настани Кали Стил

: Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 65см / 25 Носењето ќе направи да изгледате �

Материјал : 70% Памук, 30% Полиестердизајн : Обичен 260гсмхем : Ребрести Деколте : Врат На Екипажот, Ребрести Р

Не можете да погрешите со Овој Бесконечен Простор На НАСА Наса Дизајн Дуксер Машки Наса Дизајни што ви �

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши прија

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Кристал Фудбалски Дуксер Чув�

Менс Aut И Зима Лабава Младина Мода Секојдневен Спорт Печатени Пуловер Качулка Врвот Дуксер Унисекс Сезо

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина дуксери дизајнирани и печатени во Сад Изработен од материјал

Официјални Дизни Стоки Дизни Бод Маици За Момчиња, Девојки, Мажи, Жени; Машки Бод Маици; Женски Бод Маици;

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Љубов Мојата Снаа Кали Стил �

Плодот на Руното Разбој е направен со памук од прстен Еверсофт за премиум мекост измијте после миење...

Сезона : Есенска Зима Пол : Мажи и жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер...

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Вајт Стивенсон Роден и Израснат Д

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Три Боја Перспектива Приста�

Било какви прашања или проблеми на нашите производи или услуги, ве молиме испратете ни епошта слободно,

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Базин Фудбалски Дуксер...

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Опуштено вклопување плус мека завршница е еднакво на Оваа Женска Плус Качулка од Педортгардероба неопх

Вермонт (Зелена) Дуксер На Вратот На Екипажот Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за �

Размислете надвор од салата! Машкиот Качулка Со Пуловер Од Руно Од Шампион Е класика за атлетско носење

Падис, Денот На Таткото, Денот На Мајката, Ноќта На Вештерките, Религиозни, итн Препорачана грижа за кошу

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска соодветна Екипа Што можете да ја носите во �

Scroll