Ново
Хеи_к Мода Женски Чипка Шиење Печатени V-Вратот Краток Ракав Обичните Маица Блуза плус големина блузи за жени

Хеи_к Мода Женски Чипка Шиење Печатени V-Вратот Краток Ракав Обичните Маица Блуза плус големина блузи за жени

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Мода Женски Чипка Шиење Печатени V-Вратот Краток Ракав Обичните Маица Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн 4.Уникатниот дизајн ве прави повеќе мода 5.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Цврста Боја : Мода, Каузална што добивате : 1x женски врвови Табела Со Големина : Големина Биста Должина На Половината L 100cm/39.37" 97cm/38.19" 70cm/27.56" Големина : L Биста : 100cm/39.37" Половината : 97см/38.19" Должина : 70см/27.56" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 95см/37.40" Половината : 92см/36.22" Должина : 69см/27.17"големина : л биста : 100см/39.37" половината : 97см/38.19" Должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 110см/43.31" Половината : 107см/42.13" Должина : 71см/27.95"Големина : 2хл Биста : 120см/47.24" Половината : 117см/46.06" должина : 72см/28.35" оваа блуза за жени е лесна, течна и Дише, попријателска за кожата и удобна за носење. ♞Женските врвови се погодни за секојдневни, плажи, свадби, одмори, клубови, забави, активни прилики. ♞Женските врвови се погодни за секојдневни, плажи, свадби, одмори, клубови, забави, активни прилики. ♞Стил : Секојдневен, Уличен Мода, Подготвен стил, Работа. Забелешка : Рачно миење И хемиско чистење,не избелувајте.

Главните својства

Избор на купувачот

Применливи прилики Костум за пролет / лето и за многу прилики, Како Што Се Работа, Канцеларија, Кафуле, Дн

Големина на кратки ракави : Големина На С : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 101см / 39.76 "Ракав : 19.3

Комбинезон За Жени Обични Врвки За Влечење Без Ракави Патент За Половината Комбинезон Пол : Жени...

70" Половината : 88122см / 34.15" Големина : Ххххл Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Должина : 111см / 43.03" Колк : 135см /

Женска Маица Блуза Мода Секојдневен Неправилен Врат Отпечатен Со Долги ракави Карактеристики : 1 Израбо

24"Shoulder : 49cm / 19 Рачно перење во ладна вода / закачете суво или суво пакување содржина : 1 x дами информации �

Жени Пролет Мода Лента Лабава Печатени Крпеница Блуза Блузи Пуловер Карактеристики : 1.Бојата е убава и �

Chrortенски краток ракав лабав врвен врвен плус плус големина Туника на Туника Топин Топвомен, лабав врвен

Colors ● бои И Дезени ● Најдете струже блузи со низа опции за деколте, вклучувајќи Vвратови, тркалезни врат

Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Карактеристики : Секојдневен стил

Женска Мода Секојдневен Три Четвртини Ракав Ден На Независност Печатење Круг Вратот Пуловер Врвот Блуз

Женски Модни Зандани Без Ракави Лабава Памучна Долга Костим За Играње Комбинезон пантса основни ромпер

Женски Кратки Ракави Сончоглед Печатење Обични Врвови Пуловер Блуза Маица ве Молиме проверете Ја Табел

Topивотни модни лабави случајни копчиња со цврсто ракав Неправилни тестови на кошула : Материјали : ткаен

, тоа е најдобриот избор за подароци4.17"XXL121642130cm / 51 Костум за пролет / лето и за многу прилики, Како Што Се Р

Обичниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и чувство за мода...

Убавиот стил прави да изгледате модерно Кога Шетате Покрај Плажа Со Очила За Сонце И Модерна Капа, Вие С�

Хеланки За Теретана За Жени Панталони Панталони Спојување Плус Спортски Панталони Јога Секојдневни Цв�

Scroll