Ново
Каролини Богатства BB1973CHF Saluki Свети Патрикс Ден Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB1973CHF Saluki Свети Патрикс Ден Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 207.84

Каролини Богатства BB1973 CHF Saluki Свети Патрикс Ден Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Saluki Свети Патрикс Ден Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Салуки. Одличен подарок за сопственик На Салуки. Прославете Го Денот На Свети Патрикс Со Ова Големо Знаме На Денот На Свети Патрикс. Одличен подарок за празникот или додаток на вашите украси За Денот На Свети Патрикс. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Главните својства

Избор на купувачот

Каролини Богатства BB6013 CHF Велигденски Јајца француски Булдог Кафеаво Знаме Платно Големина На Куќа Гол�

Каролини Богатства SC9706 CHF Шкотски Deerhound Срца И Љубов Знаме Платно Куќа Големина Големи, разнобојни Шкотс

Каролини Богатства BB6042 CHF Велигденски Јајца Вести Знаме Платно Куќа Големина Големи, разнобојни Велигд�

Каролини Богатства AAH7195 CHF Нилски коњ Семејство Пеење Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Нилск�

Богатствата НА каролина SS4210ЗНАМЕ Родител Шнауцер Знаме, разнобојни Овој дизајн е достапен и во големин

Богатствата НА каролина SS4816ЗНАМЕРОДИТЕЛ Кокер Спаниел Велигден Егтраваганца Знаме, разнобојни Овој ди

Тешко Знаме Со Големина На Полиестерска Куќа што мери приближно 28 х 40 инчи Ова е знаме на столбот на рака

Каролини Богатства BB3282 CHF САД Патриотски Дакел Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен САД Патриотс

Богатствата НА каролина SS4455ЗНАМЕРОДИТЕЛ Ротвајлер Сент Патрик Ден Шамрок Портрет Знаме, разнобојни Ов�

Каролини Богатства BB9861 CHF Брисел Грифон Сент Патрикс Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Брисел

Scroll