Ново
Киплики Трговија На Големо Трендовски Женска Еднобојна Кошула V Вратот Лабава Блуза Долги Ракави Туника Врвови Со Џеб

Киплики Трговија На Големо Трендовски Женска Еднобојна Кошула V Вратот Лабава Блуза Долги Ракави Туника Врвови Со Џеб

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Увезени. Повлечете го затворањето/Копчето/ пуловерите/ врвките за влечење. Машинско Перење / Миење Раце. Тип на ставка : Долг ракав Киплики Изработен од мека,ткаенина, издржлив, растеглив и дише, одличен избор за Есенска и зимска облека. Киплики има Долги Ракави, Кошула Со Долги Ракави, Качулка Со Долги Ракави, Качулка Со Долги Ракави, Кардиган, Фустан со Долги Ракави и така натаму. Прилика : Секојдневно Носење, Дом, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Долгиот ракав киплики може совршено да се спари со ѓердан, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во потопло weather.It може да се користи како дно-кошула во палто, јакна или кардиган за да се загрее во постудено време. ●Инструкции за нега●Рачно перење во ладна вода или машинско перење со алишта,закачете или исушете ја линијата. `+Големина Забелешка Ве Молиме проверете ја табелата со големини во описот на нашиот производ пред да го купите. Бидејќи сме Азиски големини, може да има отстапување од 1-2 големини, ве молиме купете една или две големини поголеми,ве молиме разберете! Тип На Вклопување : Редовно Вклопување/Атлетско Вклопување/Класично Вклопување/Опремено / Лабаво Вклопување/Модерно Вклопување/Редовно Вклопување/Слабо Вклопување/Тенок Фит/Прилагодено Вклопување. Материјал : киплики долг ракав растеглива ткаенина,лесна,мека и дише. Овој секојдневен основен врв со Долги ракави киплики одговара на повеќето дами и лесно се комбинира со фармерки или хеланки, како и потпетици или патики.Можете да го носите во канцеларија, забави или дома во текот на зимата, пролетта и есента. Уникатен дизајн : опуштено вклопување,долги ракави,мека,густа изработка,без затворачи,не наредени. Повод : Кошули Со Долги ракави Киплики за жени погодни за секојдневна и надворешна рекреативна облека,како што се пешачење,риболов,сафар,патување,плажа,градинарство,пешачење и работа.

Главните својства

Избор на купувачот

Тоа е совршена основна маичка што може да се напика во вашиот омилен тексас, во комбинација со хеланки и�

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Должина : 74cm / 29.13" Големина : M Биста : 104cm / 40.94" Должина : 75cm / 29.53" Големина : L Бист�

Womenените со кратки ракави Цветни печатени сончогледни врвови на вратот на вратот маица блузи : 1...

Големина : М Биста : 94см / 37 Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изг�

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Мерењеве Молиме погледнете ја наш�

Оваа туника од Фагун, во која има само вез, е дизајнирана да додаде опуштен раб на секоја облека Наместен

Pie Pie Buy Женски Долг Ракав Мрежа Srtipe Ладна Рамо Лажичка Вратот Патент Повик Кошула Полиестер, Мрежа...

Киплики имаат пуловер дуксери за жени слатки / качулки без качулка / дуксери со патент за жени исечени / д

Надградете ја вашата гардероба со нашата стилска колекција на женски кошули и врвови Со фокус на дизајн

Женска Кошула Маици Краток Ракав ВВратот Маица Печатење Маица Блузи Блуза Подарок За Жени Функција : 1...

симпатична плус големина блузи За Жени,симпатична излегување блузи за жени,обична Работна Облека за же�

ЗАБЕЛЕШКА : : 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm / 50.37 "Ракав : 46см / 18 Големина : : ХГолеми С

Scroll