Ново
Колекција Даниел Реверзибилен Купувач Торбичка Чанта Вкрстено Тело Торбичка Од Миа К

Колекција Даниел Реверзибилен Купувач Торбичка Чанта Вкрстено Тело Торбичка Од Миа К

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Мкф Колекција Даниел Реверзибилен Купувач Торбичка Чанта Вкрстена торбичка Од миа к 2 парчиња Реверзибилната Торбичка За Купувачи Даниел Без напор го комбинира стилот со разноврсноста. Два стила во една торба поради неговата реверзибилна страна во моментов е во тренд сега. Неговата суштинска силуета има тенки рачки со двоен врв кои ветуваат лесно носење, додека нејзиниот простран ентериер ќе одговара на сите ваши најважни работи и многу повеќе. Дизајниран со цветен принт мазна висококвалитетна веганска кожа, неговата внатрешност содржи торбичка што може да се користи и како вкрстено тело. Торбичката За Купувачи Даниел е дизајнирана со украси со златен тон, има малку структурирана силуета. Мерења : 11.4 W x 11.8 H x 4 D. Рачка Пад : 10 Торбичка Мерења : 9.5 W x 7.5 H x 3.5 D. Crossbody торбичка прилагодлив и Отстранлив ремен : 15-28 РЕВЕРЗИБИЛНА : Торбичката За Купувачи даниел реверзибилна нуди два стила во една торба, што ви овозможува лесно да го менувате вашиот изглед. ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНОСТ : пространата внатрешност на чантата ќе одговара на сите ваши најважни работи и многу повеќе. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВЕГАНСКА КОЖА : чантата е дизајнирана со цветен принт мазна висококвалитетна веганска кожа, што ја прави и стилска и издржлива. УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Торбичката За Купувачи Даниел е дизајнирана со украси со златен тон, додавајќи допир на гламур на вашиот изглед. ПРИЛАГОДЛИВ И ОТСТРАНЛИВ РЕМЕН : внатрешната торбичка има прилагодлив и отстранлив ремен, што ви овозможува да ја носите како вкрстено тело за дополнителна погодност.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава Шенжен Јуан Меи Од Џојбај marketplace.Travel Спортска Торб

Компактен придружник со доволно простор за се, нежно структурираната Чанта Мејси Од Колекцијата МКФ е о

Мкф Колекција Раја Чанта За Рамо За Женска Веганска Кожа Голема Со Чанта За Торбичка Со Вкрстено Тело Од

ЗАБЕЛЕШКА : овој производ е дел од Колекцијата НА МКФ Од Миа К.и нема поврзаност со Миа Фароу МАТЕРИЈАЛ : �

Мкф Колекција Џена Чанта За Рамо Од МИА к И ПАРИЧНИК 2 ПАРЧИЊА КАРАКТЕРИСТИКА : Нашата Чанта За Рамо Џена

Мкф Колекција Елаина Крстот Чанта Од Миа к андмидот;и МАТЕРИЈАЛ : Изработени од висококвалитетна облога

Мкф Колекција Јазмин Чанта За Вкрстено Тело ОД МИА К КАРАКТЕРИСТИКА : Нашата Торба За Крстот Јазмин е не�

Мкф Колекција Од Миа К Амара Лесна Скитничка Чанта · ЗАБЕЛЕШКА : оваа торба е дел Од Колекцијата МКФ Од М�

Изработени од издржлива УПОТРЕБА : Патување, Секојдневна, Работна Облека; ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 0,85 фунт�

Можете Сами Да Ја Носите Или Да Им Ја Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели Специјален Дизајн И Уни

1.Кадифен 2.Одличен подарок за жени и девојки во посебни денови 3.Симпатичен кадифен паричник, мек и удобе

Овој Тим За Клубови на Плажа Додава светла и забавна опција на Вашата Опрема За Семиноли Во Државата Фло

Колекција На Мкф Тајра Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа к Нашата чанта Со Вкрстено Тело На Тајра е еднаква о

Мкф Колекција Габриела Чанта Со Паричник ОД МИА К МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна вештачка ко

Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Црвена, Црна, Кафеава, Беж, Сива материјал : Стп Големина На Кожна То

Едноставна И Удобна Рачно Ткаена Рачно Изработена Рачно Ткаена Торба, Рачно Ткаена Торба Со Една Боја, З

ФУНКЦИЈА : Торбата За Рамо Палома е секоја омилена секојдневна торба Дизајнирана со луксузни украси во

Материјал : висококвалитетна стп кожа големина : Висина 32*Ширина 41*Дебелина 20см + Забелешка 1 / 1 инчи 2,54 см

Лорел Бурч Индиго Мачка Размавта Над Ткаени Крстот Торба ќе се издвојува во толпата со својата прекрасн

Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Како Што Покажува Сликата Материјал : Големина На Најлонска Кеса : 2

Модна Ватирана Лента Торба За Рамо Жени Секојдневни Најлонски Вкрстени Торби Со Цврста Боја Женски Мал�

Мкф Колекција Андра Веганска Кожна Женска Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа К Облечете ја нагоре или надолу

Информации за производот : Материјал : стил на тренд На Пубаг : мала квадратна текстура на баглин : форма �

Мкф Колекција Валеска Мулти Преграда Вкрстено Тело Од Миа к КАРАКТЕРИСТИКА : Изработена од висококвали�

Мкф Колекција Валерија Чанта За Чанти Со Клучеви ОД МИА К МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Висококвалитетна Вег�

Боја : црна", " кари ", " браунстил : уличен тренд категорија : спотартикл Бр : А553521материјал : стил на тренд н

Scroll