Ново
Комода Со Фиоки - Мебел За Складирање Градите Кула Единица За Спална Соба, Ходникот, Плакарот, Канцеларија Организација-Челична Рамка, Дрво Врвот, Лесно Се Повлече Т

Комода Со Фиоки - Мебел За Складирање Градите Кула Единица За Спална Соба, Ходникот, Плакарот, Канцеларија Организација-Челична

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Ажурирајте ја собата на вашето дете со Комодата Сорбус 8-Фиока. Оваа шарена комода има површина на масата и фиоки за извлекување за да го отстрани нередот во домаќинството. Ставете ги сите преклопени маици, фармерки и пижами на вашето дете или дополнителни ќебиња и играчки во пространите фиоки за ткаенина. За прикажување, горната површина може да се користи за светилки, книги, часовници и многу повеќе. Разиграната комбинација на бои за вратоврска го прави ова складирање на мебел шармантно за секоја расадник, игротека или спална соба. Лесен е за лесен транспорт и кога не се користи, едноставно преклопете ги фиоките за ткаенина рамно за складирање. Комплетирајте го изгледот со која било конфигурација на фиоки од Колекцијата Мебел Сорбус. Одличен додаток на секоја соба. Донесете ги играчките, книгите и ќебињата! Прикажете ја оваа шармантна ноќна маса во детската спална соба исполнета со постелнина и облека или простор за играње полн со боенки, Лего, плишани и кукли! Меката лесна ткаенина им олеснува на децата да ги извлечат своите омилени играчки за датуми за играње или лесно да ги стават во шарените фиоки. Во расадникот, овие гради го осветлуваат просторот за спиење на вашето малечко за стилско складирање на бебиња. Имајќи ги предвид децата и тинејџерите, тој го надополнува пастелниот декор на виножитото, темите на еднорогот и трендовските омбре бои за забавен изглед. Трендовски дизајн со лесно склопување. 8-фиока вратоврска-боја гардероба (Розова).Лесен и лесен за составување.ВКЛУЧЕНИ хардвер и упатства.Фиоки изработени од неткаен (полиестер) ткаенина.Рамка изработена од челик и мдф дрво со бела завршница.Додатоци прикажани на сликата НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Мери приближно 31,50" Л х 11,75" В х 32,12 " Х. Повлечете Рачки од Дрво рачки за лесно отворање/затворање и транспорт на корпи за фиоки. Цврст Дизајн Изработен со челична рамка, издржлив врв од дрво ОД МДФ и стабилни стапала за поддршка. Преклопни Фиоки Секоја фиока вклучува ткаенина картонска основа. Фиоките се преклопуваат рамно за лесно складирање.

Главните својства

Избор на купувачот

Пикет Куќа Мебел Трент 3 Фиока Медиумски Гради совршено ја балансира модерната функција и traditionalетика с�

Оваа акцентна комода е одличен додаток на секоја спална соба, плакар, ходник и многу повеќе за инстант с�

Колекцијата На Современа спална соба Тајлер има тапацирана глава со детали со копчиња Изработена со вн�

Двоен Комода Боахаус Елија е прекрасно парче мебел што ќе додаде допир на современ стил во секоја спалн�

Scroll