Ново
Лето Лабаво Постепено Печатење Во Боја Едноставни Секојдневни Кошули Со Екипаж Со Долги Ракави За Жени

Лето Лабаво Постепено Печатење Во Боја Едноставни Секојдневни Кошули Со Екипаж Со Долги Ракави За Жени

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

92"Size : XLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 120cm/47. Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.92"XL141844120cm/47.09"Sleeve : 64cm/25.71"Size : XXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 128cm/50.14"Length : 76cm/29. Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths81238100cm/39. Градиент на темен тон со егзотично печатење, долг ракав, дизајн на пресек на копчето за полите. Ткаенина од полиестерски влакна, лесна дише, непроѕирна, податлива, не е лесна за деформација и избледување. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да ја покажете вашата уникатна style. Стилски возбудувања на предната и задната страна за лесно покривање на средниот дел и долниот дел.Повод : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони.41"Shoulder : 39cm/15.

Главните својства

Избор на купувачот

93" Ракав : 19cm / 7 Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнува

Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот на вратот �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдневен Кардиган Капут Тип На Шема : Печатење Н�

ЗАБЕЛЕШКА : : 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm / 50.37 "Ракав : 46см / 18 Големина : : ХГолеми С

&&Големина Шема : Големина= Л Големина.= Голем САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 104см / 40.94 "Рамо= 46см / 18.11"

ДУКСЕРИ ЗА Жени 2022 Модна Жена Есенско Печатење Со Долги Ракави ОВрат Блуза Дуксери Пуловери Кошули Топс

Бренд : Росфенси Материјал : 95%Полиестер + 5%Спандекс, мека, удобна и топла ткаенина, давајќи одлично чувст

Киплики имаат пуловер дуксери за жени слатки / качулки без качулка / дуксери со патент за жени исечени / д

Функција : Краток ракав, V врат, цврста боја, памучна постелнина, плус големина, кошула од јака за жени...

Секси Блиското Боди со Ракавици Ве Прави Шармантни и Привлечни Во Текот на Ноќта Големина(см)ttttttt T T T...

Јубатуо Женски Дуксер Женски Патент Тркалезни Врвови На Вратот Памучни Блузи Секојдневна Модна Кошула

Pie Pie Buy Женски Долг Ракав Мрежа Srtipe Ладна Рамо Лажичка Вратот Патент Повик Кошула Полиестер, Мрежа...

Печати Медицинска Сестра Униформи За Жени, Дишење Шарени Краток Ракав VВратот Плус Големина Кошули Маиц

Должина На Ракавот : Краток Ракав.24 должина69СМ / 27 Женски врвови.Лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони,

29 '' 'SLEEVE : 23.88 '' Рамо : 45cm / 17.52 '' Рамо : 44cm / 17.Големина : S Bust : 96cm / 37 Тоа е најдобриот избор за подароци за подар

ИРОИНИД Се Занимава Со Женски Кошули Со Долг Ракав VВрат Удобна Еднобојна Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза V

Големина : М Биста : 94см / 37 Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изг�

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Небесно Сина, Зелена, Розова, Виолетова, Езеро С

П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? Прокожа, еластична издржлива, ја олеснува целоснат�

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

Химивеј Лето Женски Комбинезони Униформа Облека На Негувател Лабава Предна Страна Џеб Со Големи Дименз

плочи од камено палто епоксиден комплет бургундски блузи за жени блузи за вежбање за жени плетени блузи

❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е изработен од 95% Вискоза плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобе

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Leylayray Womens Секојдневен Боја Појавување Twill Круг Вратот Краток Ракав Врвови Мултибоја S / M / L / XL / XXL...

Оваа туника од Фагун, во која има само вез, е дизајнирана да додаде опуштен раб на секоја облека Наместен

Scroll