Ново
Лорел Модуларен Махагони Конф. Компоненти На Табелата

Лорел Модуларен Махагони Конф. Компоненти На Табелата

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 5070.72

Стилски, 5 ' долга маса е горниот дел од Конференциската Маса Со Бесконечна Должина На Лорел. Прикачете дел за додавање (продаден одделно) за да ја проширите конференциската табела или само соодветен панел за скромност, права крајна основа и/или закривена основа (сите продадени одделно) за да ја завршите. Ламинатот од махагони меламин нуди издржлива површина со раб од 3 мм што ќе трае со години состаноци. Ламинатот под висок притисок е отпорен на дамки, отпорен на истурање и отпорен на гребење. Тешки, 2 " дебела маса е направена со иверица со меламин и лесонит со средна густина со 50мм дебела саќе рамка. Користете ја шипката 3-1/4" за лесно управување со кабелот. Капацитетот на тежината е 97 фунти. (44 кг). За поддршка на оваа маса, користете три основи. Ако се проширите со делови за додатоци, запомнете дека сите табели 12' или подолго бараат закривени основи на двата краја за стабилност. Производител на општи Информации : Лорел Производител Број На Дел : 69932 Производител Адреса На Веб-Страница : http : // Име На Производ : Модуларна Конференциска Маса За Махагони Спакувана Количина : 1 Секоја Информативна Табела За Производи Горна Должина : 60" Ширина На Врвот На Масата : 48" Дебелина На Горниот Дел Од Масата : 2" Максимална Носивост : 97 фунти Табела Топ Форма : Вклучена Е База На Правоаголник : Без Завршна Обработка : Меламин,Ламинирана Апликација/Употреба : Карактеристики На Конференции : Издржлив,Дамка Отпорен,Отпорен На Истурање,Отпорен На Гребење,Гром,управување Со кабелот,физички Карактеристики На лентата На рабовите Боја : Материјал Од Махагони : Иверица,Влакна Со Средна Густина (Мдф) Се Продаваат Како По 1.

Главните својства

Избор на купувачот

Описr r дали сеуште сте вознемирени од нередот во кујната или бањата? Оваа решетка за организатори ќе ви �

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Носењето На Оваа Облека ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби ✈ ✈Машки стебла за п�

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја го�

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска Соодветна Маица што можете да ја носите во �

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Овој Принцеза Принцеза Врамени Сликарство Печатење е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Scroll