Ново
Miaенски Карат Карат Т.В. Црн и бел дијамант Стерлинг сребрен прстен за кросовер со 4 реда

Miaенски Карат Карат Т.В. Црн и бел дијамант Стерлинг сребрен прстен за кросовер со 4 реда

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2127.84

Импресионирајте ја невестата со овој зачудувачки миабела црно-бел дијамантски кросовер прстен, изработен во бујно сребро. Овој прстен има 52 кружни, црни дијаманти поставени од гнездо, украсени во дизајн на кросовер со 18 кружни, треперечки дијаманти поставени од г. Безвременскиот стил на овој прстен го прави совршен за секојдневно носење, а исто така и за специјална пригода. Вистински главен дел во која било колекција на накит, овој прстен е задолжителен за секоја жена која се разликува. Направено во сребро. 1 КТ. Т.В. Црн и бел дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I3. Камења поставени од пронг. Ширина на опсегот : 3,5 мм. Прстен за кросовер со 4 реда. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи...

Црешите од курва помагаат да се избегне непријатност со поддршка на нормалниот воспалителен одговор на

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Комплет Бела Кујнска Крпа Од 2 Крпи за Садови со специфични уметнички дела од бостонскиот териер...

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Оваа ставка е сосема нова, фабрички запечатена.Кажете збогум на непотребниот отпад од етикетата на лист

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Автоматски Менувач Планината Автоматски Менувач Планината Се Вклопува Одберете : 19941996 BUICK ВЕК 6 Cyl 3.1 L 19851

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Подобрете ја функционалноста и заштитата на вашиот телефон Со Куќиштето За Паричник КЛав! Изработена с�

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

Scroll