Ново
Модерен Скандинавски Сет За Вечера, Црн

Модерен Скандинавски Сет За Вечера, Црн

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Модерниот Скандинавски Сет За Вечера Од 12 Парчиња е едноставен и сладок - и токму така ни се допаѓа. Овој комплет го носи најдоброто од минималистичкиот Нордиски дизајн - чисти линии и недооценени бои - директно во вашиот кујнски шкаф. Парчиња се направени од застаклена каменина за долговечност и лесна нега.Го направивте целото готвење; сега да ви помогнеме со презентацијата. Ако сте се запрашале како другите создаваат прекрасни дисплеи за храна, еве една тајна : се сведува на садовите. Сакате вашите садови да имаат дизајни кои се свежи и ја поттикнуваат храната до совршенство. Ако сте навистина заинтересирани за хостинг, размислете да инвестирате во неколку комплети садови за да одговараат на годишното време и темата на вашата забава.Големина Информации вечера плоча : 10 дијамант. во.Салата чинија : 7 дијамант. во.Ориз сад : 6 дијамант. во.Модерната Скандинавска Минимална Колекцијаинспирирана од Нордискиот дизајн, ексклузивната Модерна Скандинавска Минимална Колекција е составена од чисти линии и неутрални завршетоци за мебел и декор кои ја доловуваат природната светлина и носат отворен концепт на секој простор во вашиот дом. Најдобро од с, оваа колекција е изработена од материјали со врвен квалитет по цени што им овозможуваат на сите да имаат одличен современ стил. Парчињата мебел од цврсто дрво и природните текстури создаваат изглед што се соблекува за да се прифати едноставноста. Нијансите инспирирани од природата, вклучувајќи сиви и блуз, обезбедуваат смирувачки, удобен стил кој носи широко отворени простори во затворен простор. 12-парче прибор за јадење во собата за 4. Вклучува чинии за вечера, чинии за салата и чинии со ориз. За погодност, парчињата се безбедни за микробранова печка и машина за миење садови. Направено од каменина. Изберете од достапните опции за боја. Плочите имаат стрмно закривена усна. Дел од ексклузивната Модерна Скандинавска Минимална Колекција.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Големина : 110 Препорачана Возраст : 34 Години Биста : 63см / 24.80" Должина : 40см / 15.75" Големина : 120 Препорачана В�

Удобна Пижама Поставена за релаксирачки ден или ноќ : 8820ерор опсег : 2 или не : Да Инвентар : Да тип На Инве�

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Побарајте паметен начин за далечинско отворање и затворање на портата? Отворачот на вратата на вратата

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

МАРУЧИ 2021 ПОТПИС ВОЗРАСНИ РАКАВИЦИ ЗА ВАТА ПАР 21ф контурите НА грбот на Прстите се намалуваат за чисто, �

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

Парохиската нација за мажи OPN88458 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затвор

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Инспирирани од антички производители на сладолед и внимателно изградени од најдобрите шуми и метали, о�

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Одење Голф со Мојот Афиондеца голф Бебе Лигавче, одлично за славење на игра на голф со Дедо Нашата Бебеш�

Носењето На Оваа Облека ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби ✈ ✈Машки стебла за п�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Импресионирајте ја невестата со овој зачудувачки миабела црнобел дијамантски кросовер прстен, изработ

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова подготвено, уметн�

Wonder Nation PullOn Jeggings брзо ќе стане нејзина омилена пантолона Изгледот на оставата, во комбинација со удобно�

Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни сто�

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел.Заменува : АП3094520, 285748ВП, 2921, 33470

Scroll