Ново
Наковална бек во. МПТ Црна Челик во. Л Брадавица

Наковална бек во. МПТ Црна Челик во. Л Брадавица

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1119.84

Наковалната обезбедува експертиза и решенија за производи за механичката, водоводната, индустриската, нафтата и гасот, алтернативната енергија и индустријата за заштита од пожари. Сите наши производи се дизајнирани и произведени за да ги исполнат и надминат индустриските стандарди и да обезбедат флексибилност, издржливост и перформанси. 2 парчиња Наковална бек 1/2 во. МПТ Црна Челик 7 во. Л Брадавица.

Главните својства

Избор на купувачот

The Works® 12 in 1 / 2 in Fip X 1 / 2 in FIP Line Supply Stuight Supply е дизајнирана да го поврзе вашето водоснабдување со различни те

Клучните Карактеристики Што се Користат За промена на насоката во цевките Се Прилагодуваат на стандард

Молер 03347010 Јамаха Машки Резервоар За Гориво Конектор1 / 4" НПТ Конекторите имаат висококвалитетни месинг

3 / 8 "Компресија х 3 / 8" Компресија х 36", Флексибилен, Поли Апарат И Приклучок За Славина, Месинг Вметнување

Пвц Распоред 80 притисок фитинг Се користи за капаче цевка (лизгање).; Големина : 11 / 2"; Распоред : Распоред 8

Highcraft гордо ви претставува широк спектар на закачалки за цевки, потпори и сродни додатоци за да ви помог�

Живописни 3ин х 4ин Т304 Нерѓосувачки Челик Директно (Концентрично) Редуктор Бренд : Жив Број На Дел : 2632 Од�

Оваа унија за компресија на месинг за месинг на месинг на вентил е идеален избор за поврзување на водни �

Линијата Cleartrap Нуди Најсеопфатен Опсег На Транспарентни Кондензатни Стапици Достапни Во Различни Стил�

Овој лакт на пцв вентил е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот лакт на о�

Вклучува (1) 570259003 Гума Tubing New, најголемиот Дел Packed Genuine ОЕМ Замена Дел # 570259003 Consult сопственици упатство за �

Scroll