Ново
онеоне Вискоза Дрес Темно Сина Ткаенина Азиски Јапонски Сашико Занает За Шиење Проекти Отпечатоци Од Ткаенина По Широк Двор

онеоне Вискоза Дрес Темно Сина Ткаенина Азиски Јапонски Сашико Занает За Шиење Проекти Отпечатоци Од Ткаенина По Широк Двор

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 95.84

* Овој лесен плетен дрес има двонасочно истегнување, мека површина и мека завеса. Тој е лесен и малку проегирен и совршен за маици, обложени плетени здолништа и фустани и многу повеќе!.* Материјал : Дрес Од Вискоза* Содржи двонасочно истегнување* Тежина На Ткаенина : Мала Тежина * Ширина : 60 инчи широк (152 см) * ГСМ : 160 Гсм Предиво Брои : 30-ти*20д * Карактеристика : Мала тежина, Малку Проегирна* Употреба : совршен за маици, обложени плетени здолништа и фустани и многу повеќе!* Нега на перење : Ладно Перење Во Машина / Суво Ниско Паѓање* За Бренд : one Oone е едношалтерска продавница за сите loversубители на ткаенина кои бараат различни материјали од ткаенина 97% Вискоза 3% Спандекс Тежина На Ткаенина : Мала Тежина GSM : 160 GSM Предиво Брои : 30s*20d. Продадени во чекори од 1 Двор (36" или 91,4 см). Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина. Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. Нега За Перење : Машинско Перење Ладно/Сушење Суво Ниско. Печатете Ткаенина Покрај Дворот , Отпечатоци Од Ткаенина По Двор ,Печатена Ткаенина 1 Двор ,Ткаенина За Печатење БТИ , Ткаенина ЗА Шиење ЗА Печатење БТИ ,Печатена Занаетчиска Ткаенина БТИ ,Ткаенина За Печатење По Двор, Декор Ткаенина Печатена БТИ.

Главните својства

Избор на купувачот

• Репродукција на Bluetooth (R) од кој било уред со Bluetooth (R) Безжична технологија • Звучник со вграден микрофо

Сите природни искушенија на Виска ги карактеризираат големите искушенија вкус на вашата мачка ги сака �

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

DEN 350.08

Непосредна лопатка што е исто така и со резолуција, Вилија од Бринли Ко Овој лигар на лизгање има класич�

Фиа Ад 0208 RAM МЕМОРИЈА 1500 / 0209 RAM МЕМОРИЈА 2500 / 3500 ЗАДНО СПЛИТ СЕДИШТЕ 40 / 60 SP КАПАК НА СЕДИШТЕТО Заштитник На

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција Уметнички дела од Каролис Јанули�

Расте бујни, вкусни домати со леснотија! Исцрпете и започнете ги во вашата специјално дизајнирана куќа �

Од училишните денови до дружење со пријателите, 365 деца од џогерите на руно на Гаранималс го покриле сек�

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Викторија К weldesembossed Textusture дизајниран материјал од материјал од предниот дел од предниот100% гумена солек

Scroll