Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Високо Полиран Омега Обетки Со Обрач На Задниот Триаголник

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Високо Полиран Омега Обетки Со Обрач На Задниот Триаголник

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2111.52

Комплетирајте го вашиот изглед со стил со овој прекрасен пар обетки со обрач од 14 каратно жолто злато. Овие обетки имаат дизајн на триаголник и имаат висока полирана завршница за да дадат прекрасен сјај. Обезбедени со затворачи за враќање на омега клипот, овие обетки се со димензии 32, 38х34, 48мм и се одличен додаток на секоја колекција накит. Полиран, 14к Жолто Злато, Омега Клип Назад, Обрач Пар.

Главните својства

Избор на купувачот

Градник За Двојна Поддршка на Жените ентинеа Проѕирна Мрежа Деми Долна Жица Црн 36 / 80сезона : Четири сезо

Силиконски Восочни Шпатули, Црвена Handономска Рачка Лесно Стапчиња За Отстранување На Влакна Со Соодвет

На Крајот На Лендс мислиме дека сезоната на костими за капење е причина за славење На крајот на краиштат

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Антибрчки Колаген Вратот Рампа Лепенка Кожата Зацврстување Навлажнувачки Спецификација : Опис : Со зго

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Оваа тенда што може да се повлече ќе биде идеална за употреба пред прозорецот, на терасата, балконот или

Карактеристики : * Чувајте Ја Вашата Опрема Безбедна и Организирана : со прилагодливи разделувачи, внатр

Женски Моден Секојдневен Темперамент Екипажот Лабава Печатена Маица Со Кратки Ракави Карактеристики :

Споделете ги вашите возбудливи вести Со Нашите Единствени Најдобри Браќа Се Промовираат Во Големиот Бр

Кузмарк Розова Кожа колба одличен празник, роденден, бизнис или идеја за подароци секој ден Розовата ко�

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Женска Мода Секојдневни Цветни Кристални Удобни Клинови Сандали Чевли На Плажа ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Раз�

Опис : Количина : 9 парчиња Виси Попрскана Пена Велигденски Јајца Орнаменти Секое јајце има жична јамка з

Tech circle phone cae е компатибилен со iphone 14 (6,1инчен) 2022 ослободување; се вклопува совршено и цврсто; компатибиле

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено за виси,

Scroll