Ново
Размавта Преку Компјутерски Краток-БР-101-БЛ

Размавта Преку Компјутерски Краток-БР-101-БЛ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 847.84

Носете ги вашите personal и професионални предмети за секојдневно патување внатре во оваа елегантна и софистицирана кожна кратка торба од Кожа ле Дон. Кожниот Размавта Ле Дон Над Компјутерскиот Краток Е рачно изработен од кожа од кравјо кожа со целосна жито и има професионален, елегантен дизајн со врв на размавта, магнетно предно затворање и повеќе џебови за организирање на сите ваши најважни работи. Оваа торба вклучува поместен компјутерски ракав за вашиот лаптоп, заден оддел, заден џеб од патент и оддел за организатори со џебови за држење на мобилниот телефон, пенкала, визит-картички и други ситници. Една горна рачка и прилагодлив ремен за рамо обезбедуваат разноврсни опции за носење за да одговараат на вашиот личен стил.Рачно изработен антички Хардвер Прилагодлив/Отстранлив Ремен Магнетно Предно Затворање Внатрешен Преден Оддел Со Организатор За Пенкала, Картички, Мобилен Телефон Итн.Затворање Со патент Главната Преграда Со Обложен Компјутерски Ракав Внатрешен Заден Оддел Внатрешен Заден Патент Џебен Надворешен Џеб Со Патент Повлечете Низ Рачкаматеријал : Вистинска колумбиска кожа со полно зрно вистинска Кожа Со Полно Зрно.

Главните својства

Избор на купувачот

Женска Вистинска Кожа Голема Рустикална Торба Едноставна И издржлива И стилска женска торба Од Вистинс

Преден џеб со патент Главниот оддел има џеб со патент, два џебови за лизгање и повеќенаменски џеб што мо�

Патентиран 2во1 Отстранлив тркало И рачка систем актовка Внатрешен организатор со простор за складирањ�

Scroll