Ново
Сребрен фармерки Ко.

Сребрен фармерки Ко.

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 303.04

Сребрен фармерки копродукции '90 -тите години на краткиот канал со висок пораст - кој го посакуваше стилот на 90 -тите години со ова кратко инспирирано од гроздобер. Комплетно е со ласкав висок пораст и отсекување на средната должина што удира во вистинското место на бутот. Дизајнирано да се носи слаби, комбинира удобност со жалбата на трендот. Големина доколку сакате дополнителен изглед на буги. - 99% памук 1% еластански шорцеви со средно миење на индиго. Оваа ткаенина е удобно истегнување 3x1 RHT со автентичен карактер на предиво што потсетува на ера на 80 -тите и 90 -тите години. Карактеристики минимални предива од лик со лик со одлична драпера во светло сино кастинг на средно ниво . стајлинг со 5 џеб со затворање на летање и затворање на копчето. 12,75 '' Висок пораст. 4.5 '' In Seam. Моделирани во големина 26 и 4,5 '' inseam.

Главните својства

Избор на купувачот

Жените V Вратот Трепките Чипка Секси Дамка Камизола Пижами Bowknot Шорцеви Постави Жените V Вратот Трепкит

53 "Колк : 101см / 39 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 6479см / 25.Здраво, Добредојдовте ВО НЕБ

Крајниот основен викенд : Валените шорцеви на Jeanан Jeanан Наменети за мешање на стил и удобност, овие шорц�

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени дизајн : два џеб Обрасци : Печатени Пакетот вклуч�

`+УСЛУГА ние сме посветени да им обезбедиме на потрошувачите висок квалитет ,мода, но зделка.Висок Струк

Има нов стандард во шорцеви кога станува збор за удобност и контрола изградена за секојдневно носење...

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и У

1.Карактеристики : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилското И

Овие Блок Шорцеви во Боја се совршен главен производ за сите љубители на Државните Викинзи во Кливленд..

Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со го�

Женска Средина На Ли 9" Чино Кратко / Б>Сакајте ја должината во Чино шорцевите на Ли 9" Ова парче е изграден

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

Жени Плус Големина Удобна Врвка За Влечење Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Лабави Шорцеви Пант

Испробан и вистински фаворит, алатката кратка никогаш не разочара Со пространи џебови и затегнати елас�

Женски Памучни Ленени Шорцеви Со Еднобојна Удобна Еластична Широка Нога Секојдневни Шорцеви Карактери

Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење и совршен за совпаѓа

Scroll