Ново
Tenderizer Collection Woman Woman Frontier Collection

Tenderizer Collection Woman Woman Frontier Collection

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Добијте тендерско месо со тендерот за колекција на месо од пионер. Овој тендер за месо има три страни, рамна страна и две зашилени страни. Рамната страна е одлична за срамнување на живина, додека зашилените страни се одлични за црвено месо како бифтек, венисон и многу повеќе. Изработено е од леано алуминиум за долготрајна употреба. Овој тендер за месо ќе треба да се измие со брзо расчистување и долговечноста. Измешајте и совпаѓајте со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman за дом во ранчот. The Pioneer Woman Frontier Collection College Tenderizer е суштинска кујна. Meet REE : Ree Drummond е најпродаваниот автор на Timesујорк Тајмс, ТВ -личност, феном на социјални медиуми и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Тендерот за мерење на месо од пионерска граница : Три еднострано тендери за месо. Две зашилени страни и една рамна страна. Рамна страна што се користи за срамнување и зашилени страни што се користат за тендер. Направено од леано алуминиум. Само миење на рацете. Измешајте и совпаѓајте со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Пол : Маж, Момчиња, Маж, Машки, Менстајл : Машка Долна Облека, Боксерски Гаќи За Истегнување На Средн

Совршен прстен за каква било тренинг или спортска активност Направени од флексибилна и хипоалергична с

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на шема : Отпечатоци Тип ракав : Летаат Ракав Ако имате било какви

Спијте ладно со сертапедиќната перница за ладно гел Покривот на оваа кул перница за пробивање на гел ја

Градник За Двојна Поддршка на Жените ентинеа Проѕирна Мрежа Деми Долна Жица Црн 36 / 80сезона : Четири сезо

Мини Часовник За Автомобили,Часовник За Автомобили,Електронски Кварцен Часовник Креативни Автомобилс�

Специјални дами мода цз прстен со висок квалитет зачудувачки популарен накит во солидна 14к Злато...

Измешајте, совпаѓајте и повторете! Симпатичнакакокосичка од 3 парчиња облечена од Wonder Nation го одржува де�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Опис : Количина : 9 парчиња Виси Попрскана Пена Велигденски Јајца Орнаменти Секое јајце има жична јамка з

Натали Авондет претставува прекрасно 14х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Пр�

Кузмарк Розова Кожа колба одличен празник, роденден, бизнис или идеја за подароци секој ден...

Женска Мода Секојдневни Цветни Кристални Удобни Клинови Сандали Чевли На Плажа ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Раз�

Стотник Ласерски Знак Кец На Десетка Корисно Место 5 Во Х 7 Во Средно Име На Брендот : Стотник Јазик : Англ�

35 " 106cm / 41 Пакет : 1 маица врвот во пакет Благодарам! Мало бебе девојчиња и женски виножито Мама маица пој

Scroll