Ново
Унифицирана Морска Економија Кајак Лопатка, 84 Должина

Унифицирана Морска Економија Кајак Лопатка, 84 Должина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2719.84

Унифицираната Морска Морска Економија Кајак Лопатка е во должина од 84 инчи и има лесна анодизирана алуминиумска осовина со црно обликувани пердувести сечила. Ова лопатка се распаѓа на две парчиња за лесен транспорт и е прилагодлива на три позиции за разноврсност. Унифицирана Морска Економија Кајак Лопатка, Должина Од 84 Инчи : Унифицираната Морска Морска Економија Кајак Лопатка Е 84" во должина и има лесна анодизирана алуминиумска оска со црно обликувани пердувести сечила. Ова лопатка се распаѓа на 2 парчиња за лесен транспорт и се прилагодува на три позиции за разноврсност.

Главните својства

Избор на купувачот

Зачувајте ја својата сила за оние долги патувања на вода со специјално дизајнирано Лопатка За Алуминиу�

Криво Крик Телескопски Лопатка со / Брод Кука Криво Крик Телескопски Лопатка : Компактен, 2фаза лопатка

Комплет За Вклопување На Багажникот На Покривот; за Употреба w / 480 ИЛИ 480 R Пакет За Стапала и Шипки за Опт�

Функција : 1 Прекрасен изглед, може да ја намали водата чисто, нелизгачка рачка и јамка за капење.2...

Лесен и издржлив весла Отпорна на корозија елоксирана алуминиумска оска со големо влијание, абс пласти�

Нашите повеќето перформансидокажано весла Калено алуминиумско вратило со целосна должина и армиран вн

2ВО1 ПРИЛАГОДЛИВ КАЈАК АЛУМИНИУМ СУП И КАЈАК ЛОПАТКА : 1,2 мм дебел алуминиум Дијам : 1.14"(29мм).СЕЧИЛОТО : Зас�

Најлесна тежина, Композитни Јаглеродни Влакна едноголеминаодговара на сите лопатка...

Scroll