Ново
Винчестер Панч Сет Со Ролна Пин Удари

Винчестер Панч Сет Со Ролна Пин Удари

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 303.84

Овој комплет со погонски игла и удар Со 24 парчиња Винчестер е идеален за работната маса или опсегот. Секој сет вклучува 6 удари со иглички со погон од месинг (1/8", 9/64", 7/32", 1/4", 9/32", и 5/16"), 4 удари со иглички од челичен врв (два 1/16 " и два 3/32"), 2 најлонски удари со погон (15/64 " и 3/8"), 9 челични удари со ролна(5/16", 1/4", 7/32", 3/16", 5/32", 1/8", 3/32", 5/64", и 1/16"), и еден реверзибилен чекан со најлонски и челични глави. Продавница за содржини во цврсто куќиште за мувла за удар кога не се користи. 6 месинг врвот погон игла удари. 4 челик врвот погон игла удари. 2 најлонски погонски удари. 9 челик ролна игла удари. Реверзибилен чекан со најлонски и челични глави. Цврст случај прилагодено удар мувла.

Главните својства

Избор на купувачот

Комплетот За Удари од 6 парчиња Стенли FMHT75077 fatmax се одликува со едноделна конструкција фалсификувана од

Завршете ги вашите уметнички и занаетчиски проекти со леснотија со помош на вистинските алатки, Како Шт

Карактеристики : Конструкција од леано железо и специјален пластичен материјал против триење, издржли�

Scroll