Ново
Womenените летни V-вратот лента за печатење без ракави плус големина пулвер долги фустани сиви xl

Womenените летни V-вратот лента за печатење без ракави плус големина пулвер долги фустани сиви xl

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Womenените лето V-вратот лента за печатење без ракави плус големина пулвер со долги фустани Карактеристики : 1.Дадиентни, без ракави, жени и девојчиња мода на лежење, 2.Сообичен и добар материјал за текстура, лесен, дишениот фустан од секси, облека за забава во градина или секојдневно Носете.Перект за плажа, одмор .. 4. Предлог за миење на рака : Рачно миење ладно и виси суво. 5.Нета : Постојат S-2 XL, секогаш ќе има совпаѓање за вас, но големината со малку поинаква причина за рачното мерење. Информации за производот : Сезона : Пролет, лето и есен Пол : Womenените, Девојките прилика : Градина забава, дневно, плажа, клуб, улица, материјал : Полиестерски стил : забава, секси, клуб, празник, Даиј вклопување : одговара на дебелина на големината : Стандард Што добивате : 1xwomen Големина на фустанот САД Велика Британија ЕУ биста должина XL 10 14 40 106cm/41.73 '' 94cm/37.01 '' Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 106cm/41.73 '' Должина : 94cm/ 37.01 '' Стандардни големини на САД : Ние ги користиме најчестите стандарди за големина на САД. М (САД 8-10), L (САД 12-14), XL (САД 16-18), XXL (САД 20-22), 3 XL (САД 22-24) . Модата ве прави попривлечни . добро Дизајнираните, разноврсни парчиња ве прават попривлечни . удобни и лесни, ве прават поудобно да носите . совршен за секојдневно секојдневно живеење, одмори, забави, сигурен сум дека ќе го сакате!

Главните својства

Избор на купувачот

Letterенски летен долг фустан со кратки ракави на ракав, квадратен врат без швајцарски точки фустан Специф

Тип на ставка : Дами Елегантен Џеб Обична Забава Летна Плажа Фустан елегантен летен фустан за женски сек

Црни Фустани За Жени 2023 Летни Модни Фустани Големина L1.It е доволно издржлив за вашето секојдневно носењ�

Разгорено Здолниште погодно за Вртливи Девојки.0" Должина : 67см / 26.Погоден За Многу Прилики : Дневно, Учил

25' 'Hip : 107cm / 42.33''Size : L: 8uk : 12eu : 38 Bust : 103cm / 40.25''hip : 107cm / 42 ✿ 【Карактеристики】 : Опис Femaleенски; пригода : Обичен ,

Белешка : Нашата вистинска големина е различна од табелата со големина, погледнете во табелата со голем�

●Материјал●лесна полиестерска ткаенина, дише и никогаш не се збрчка.€Карактеристики}едноставниот и м

[Нашата Големина 2 XL] Рамо : 41,5 cm / 16,34", Ракав : 48cm / 18,90", Биста : 115cm / 45,28", Половината : 95cm / 37,40", Должина : 110cm / 43,3

Екусн Плажа Сонце Фустан За Жени Секојдневен V Врат Лабава Долга Облека Вратоврска Боја Течен Плисиран �

Спецификација Име на предметот : женски фустан Боја : бела, кремаста бела, розова, сина Материјал : полиес

Алинискиот фустан со долг ракав е елегантен и класичен, лесен за спарување со какви било Божиќни додато�

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени Паке�

Моден женски шарен оврат половина ракав, исечен фустан, елегантен фустан, фустани 1 Специјално печатење

39" Должина На Палтото : 131cm / 51 Убаво За Секојдневен Стил, Секојдневен Изглед, Дом,Шопинг, Висат.52 "Должина �

Женски Летни Секси Цврсти Слабеење Сплит Без Ракави Асиметрични Фустани За Пушење Опис :...

Scroll