Ново
- Комплет Додатоци За Осцилирачки Алатки ЗА ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ, Универзално Метално Дрво Мултиалат Брзо Ослободување Осцилирачки Сечила За Пила Со Шкурки Погодни За ?

- Комплет Додатоци За Осцилирачки Алатки ЗА ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ, Универзално Метално Дрво Мултиалат Брзо Ослободување Осцилирачки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 4624.00

40 парчиња Осцилирачка Алатка Сечила Спецификација : Материјал : Метален број : 40 парчиња карактеристики : Осум различни сечила, сечење метал, дрво, пластика, фиберглас, итн.Двострана ознака за должина, инчи од едната страна, см од другата страна.Две различни големини на сечила за брусење и полирање.Лесен за инсталирање и замена на алатката за пила за осцилација.Пакетот Вклучува : 40 парчиња Додаток За Осцилирачка Алатка Кит2 x 1-3/8-Инчни Сечила За Пила Од Би-метал3 x 1-3/8-Инчни Стандардни Сечила За Пила 3 x 1-3/8-Инчни Стандардни Сечила За Пила 2 x 1-3/4-Инчни Сечила За Пила 2 x 1-3/4-Инчни Стандардни Сечила За Пила 2 x 2-1/2-Инчен Стандардна Пила сечила2 x 1/2-Инчни Полукружни Сечила за Пила1 x Фино Сечило За брусење1 x стандардно Сечило за Брусење10pcs 80x80 Песочна Хартија10pcs 35x50 песочна Хартија осцилирачки сечила комплет : Комплетот За Сечила Од 40 парчиња Содржи ронки за брусење, Дрво И Пластика осцилирачки сечила, Биметални Сечила Со Повеќе Алатки, карбидни сечила со повеќе алатки и Нерѓосувачки челични осцилирачки сечила за пила . Дизајн на сечење : Вградени ознаки за должина од двете страни, инчи од едната страна и сантиметри од другата страна, осигурувајќи дека ќе можете точно и брзо да сечете во процесот на употреба . Предност : сечилата на пилата се обложени со црна завршница која штити од корозија. Неговиот опремен материјал отпорен на топлина, отпорност на абење, цврст и издржлив, лесен за сечење, долг работен век . Широко Се Користи : Вклучувајќи 8 различни видови стандардни и прецизни сечила за пила, погодни за сечење дрво, пластика, метал, пила, сечење, стружење, песок, формирање, полирање и отстранување на кашеста маса и други комплети за сечила . Компатибилност : нашите сечила за пила за брзо ослободување се компатибилни со многу осцилирачки алатки на пазарот.

Главните својства

Избор на купувачот

1 висококвалитетен цпу алуминиумски материјал за максимална издржливост, долго време за употреба...

Бебе Девојки Момчиња Патент Надолу Комбинезони со Ракавици, Зимски Ромпер Комбинезон Ромпер Облека Сим

Пчела Саќе Саќе Силиконски Калапи Чоколадна Торта Декорација Фондан Калапи Карактеристики : 1...

Опис Прекинувањето на навиката е значително тежок товар за справување самостојно Со нашите контејнери

Женски Дуксери Од Руно Со Џебови Дуксери Атлетски Дуксери Пуловер Надворешна Облека Карактеристики : 1.I

Карактеристики : зголемувач / редуктор од нерѓосувачки челик за врски за поставата на оџакот.Редуктор Н�

Со 1 емитер : 245гр / 8,6 унца Единицата Е XP4 водоотпорна, има долго време на сервисирање, нема потреба да се �

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 37см / 14.57" Ракав : 24см / 9.45" Врвови Должина : 45см / 17.72" Половината : 64см / 25.20"

Опис Оваа ставка е торба за перење градник направена од материјал за долгорочна и практична употреба...

67" Врвови Должина : 65см / 25.09" Жени 2 Парчиња Облека Дозвола Женско Дводелно Цврсто Памучно Ленено Кратко Р

Тронмакс П2 Експерт Шок Монтирање со 5 / 8 "Адаптер Експерт Шок Монтирање со 5 / 8" Адаптер Целосно метално ц�

Овие машки шорцеви се изработени од висококвалитетен памучен материјал за удобно чувство на рака, едно�

BB5 Z7803137AB, Заштита Шофершајбната Столб Трим Abs Едноставна Инсталација Сјај Црна За Автомобил Лево Специф�

Спецификации На Производот : Име : елка нож и вилушка во собата Материјал : Неткаен материјал Големина

Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги...

Градина Праска Цвеќиња Кучиња Пролет Велигден Градинарство Лажица Ткаенина од Страна на Дворот Лажица

Прецизен Алгоритам Држач За Јака На Вратот, Уред За Влечење На Вратот Со Пропустливост На Воздухот, Врат

Опис Овие клучеви се направени од легура на цинк со добар квалитет, лесни и лесно носени, лесни за употре

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ912 12 Волти 9 ах користи најсовремена, тешка мрежа од ле

Машки дрес : сите изработени од 100% Зашиени / Везови Со Име сите броеви нови ткаенини Ретро Големина На Па�

Божиќ Семејство Појавување Комбинезон Пижами Едно Парче Мајка Тато Деца Бебе Елен Дуксер Ромпер Комбин

краток опис не е достапен Во облик На Капка, мини големина и удобен за држење Изработен е од силикон, мек

БАРКОД : 0098707471827r НАСЛОВ : Не Спие Наоколу [Макси Сингл] Од Атомската Корпа За Отпадоци На Нед (ЦД, Октомври

Детали : * Големина На Ознака : S2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат...

28" Половината : 76106см / 29 Големина : С Големина.Карактеристики : оВрат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака Карактеристики : 1.It изработен е од матер�

Scroll