нокти Страница 1 - Brookwooddesignandbuild.co.uk

Овој бакнеж француски Акрилен Комплет доаѓа со се што ви треба за да го прилагодите вашиот изглед...

1.ОВИЕ 3д украси за нокти се направени од меки помпони, кои се слатки, шармантни и меки, што ги прави вашит�

Раскинува гел кога се потребни светла за суровини / LED Обликување на ноктите Нежно полирајте ја површина

Информации за производот материјал : Количина На Алуминиумско Пакување : 1 боја : 3 рок на траење : 24 месец�

) Л, Л : 2,1 см на 0,83, В : 0,9 см на 0,35 (Прибл овие пенливи украси не се ограничени само на уметноста на ноктите; �

Единствената формула содржи посебна рамнотежа на полимери, за одржување на бојата, сјајот и сјајот и см�

Дајте им на вашите нокти живописен лифт со L.A бои во боја лудост лак за нокти Безбедно за прсти и прсти, и�

Налепници за нокти во форма на срце мали свежи додатоци за нокти налепници за нокти од праска од срце ка�

Опис : Лесен за употреба, прво исчистете ја површината на ноктот, четкајте го основниот лак, ставете ги д

Опис : со различни блескави ефекти од различни агли, овие додатоци за уметност за нокти со азбука даваат

Долготрајно : има добра издржливост за полесно аплицирање Со соодветна апликација, може да трае најмалк

Среќен шопинг!!.€Разновидна Големина : прекрасните лажни нокти од 24 парчиња нудат различни големини со 1

Користете еден тампон за еднократна употреба за да обезбедите соодветни санитарни услови 1,5 "и 1" е соврш

краток опис не е достапен Материјал : лак формулиран со суровини кои обезбедуваат долготрајна и светла �

Спецификации : Оваа четка за уметничко пенкало е изработена од високо квалитетен материјал од најлонск�

Овој комплет вклучува количина На (1) Елегантен Премиум Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина,

Преглед професионална употреба : Чекор 1 : Исчистете Ги Ноктите, а потоа исечете ја површината на ноктите

Долготрајна Употреба : Изработени со висококвалитетен материјал, лажните нокти се безбедни, нетоксични

Опис : Дизајнирана Во сјајни црвени златни и сребрени бои, оваа налепница за уметност за нокти има ласер�

Оваа линија на геллак Харујама е исклучително квалитетна Боите се уникатни и убави.Боја : виолетова син�

Наилен Толку Природни Нокти, Вистинска француска Содржина : 24 лепак на ноктите, 0,07 мл (2 гр) лепак, стап за

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

Опис : Изработени со висококвалитетни влакна, влакната на четката се издржливи и нема да се деформираат

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Описr r како рачна �

Информации за производот : овој комплет за умирање за гравирање на ноктите е ултра тенок со многу слотов

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на квалитет : Како што се прикажува сликата : 4mmquantity : 100 / 1 bagweight �

Нема да има прашање за кого се вкоренувате со спортови стапчиња во Color Club! Секоја пакет вклучува 2 налепн�

Спецификација : Моќност : 16w (максимум) Големина : 45мм58мм Боја : бела, црна, розова, сина, зелена, виолетова

Започнете ја забавата со овие бои Од Колекцијата Миа Сикрет Фиеста! Исполнети со рефлектирачки сјај и б�

Ножици За нокти, Комплет Машинки За Нокти, Пренослив Антилизгање За Спецификација За Домашно Патување :

Опис : Доаѓајќи со материјал со добар квалитет, советите за нокти не се лесни за кршење и можат да бидат л

УЖИВАЈТЕ ВО ЗАБАВАТА ЗА ПРОМЕНА на БОЈАТА : Почувствувајте ја четирикратната промена на температурата �

Ревлон Со Максимална Брзина Брзиот Сув Емајл за Нокти обезбедува завршница со еден слој, квалитетен сал

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Описr r Оваа ставка

Шминкајте ги ноктите, притоа дозволувајќи им да дишат природно Мавала Мини Боја Крем за Боја на Нокти 5м�

Лепило За ремени Налепници За Нокти Мешани Налепници За Нокти Налепници За Нокти Деликатни Украсни Нал�

Опис : Погоден за професионална употреба или дома use.It лесно се ракува и работи.Можете да го изберете как�

Оваа емулзија обезбедува хидратација и удобност на кожата Неговата флуидна и мека формула лесно се апс�

Опис : Различни од другите украси за нокти, нашите пенливи декорации за 3Д нокти се дизајнирани со креати

Оваа треперлива виолетова боја е осветлувачка и оптимистичка Квалитетните бои на салонот дури се форму

Карактеристики : 1.Клипови на совети за нокти се направени од acrylic.It е нетоксични, без мирис, без штета на

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

3 Кутија Декорација За Уметност На Нокти Убава Атрактивна Безбедна Декорација На Нокти Додатоци За Праз

Орли Третман За Дишење + Боја 1Чекор бојата на ноктите е формула се во едно што ја елиминира потребата за

1.додадете сјај и гламур во вашите занаети, направете ги вашите нокти повеќе блескави и шармантни Тоа е с

Среќен Шарм инспириран лакови 2 пакет виолетова и сјајна црвена лак за нокти со Среќен Шарм иконски нал�

ПРАКТИЧНО И ЕДНОКРАТНО потребни се само 3 минути, истиот сјаен ефект би можеле сами да го добиете намест�

Описи : Нашите 3д кристали за уметност за нокти се достапни во различни жешки стилови за да одговараат н�

Опис Овој стил професионална датотека за нокти е добро изработена од материјал од нерѓосувачки челик п�

Описr r дали сакате да го покажете вашиот вкус на модата преку уметноста на ноктите? Дали барате некои пр�

Scroll