Ново
- МИЛЈИ ТВ Антена Затворен Отворен Сештојаден Степен Прием

- МИЛЈИ ТВ Антена Затворен Отворен Сештојаден Степен Прием

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 591.84

Што резултира со појасна слика, низок шум и пристап до повеќе бесплатни ЕМИТУВАНИ ТВ сигнали. 360 °Омни-насочен прием-примајте сигнал од сите правци, нема потреба од ротирање, нема потреба од далечинскиот управувач како традиционални огромни надворешни антени потребни за промена на насоката на примање за подобар сигнал. Се вклопуваат дома /v / поткровје / морска употреба. 1 х Засилена Антена. Добијте ги вашите омилени канали без месечна сметка! Уживајте во локалните вести, времето, ситкомите, децата и спортското програмирање. Ве уверува повеќе прием на канали и помалку слепи точки, како КБС, Фокс, ЦВ и ПБС, итн. Адаптер Приклучок Тип : САД Приклучок. Добивка : 28-34дб. Различни опции за монтирање : балкон, поткровје, дневна соба, прозорец со јарбол,покрив итн. Опсег до 150 милји и гледајте што сакате-до 150 милји зависи од тоа е во отворена област без дрвја ,планини блокирање на сигналите. 1 x Опционален Адаптер За Напојување 5 V 500 MA. 1 x Кутија За Напојување. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. 360 °Омни-насочен прием-примајте сигнал од сите правци, нема потреба од ротирање, нема потреба од далечинскиот управувач како традиционални огромни надворешни антени потребни за промена на насоката на примање за подобар сигнал. Лесна инсталација како претходно собрана антена, нема потреба од огромна такса за инсталација, бидејќи се потребни традиционални НАДВОРЕШНИ ТВ антени. Подобрете го приемот НА СИГНАЛОТ VHF,КАКО NBC, ABC, итн. Добијте ги вашите омилени канали без месечна сметка! Уживајте во локалните вести, времето, ситкомите, децата и спортското програмирање. Бројка на бучава : =2. Што резултира со појасна слика, низок шум и пристап до повеќе бесплатни ЕМИТУВАНИ ТВ сигнали. Опсег на примање : FM/VHF/UHF. Уживајте во бесплатните HD канали - овој модел со најдобар квалитет може да добие бесплатни FULL HD канали како ABC, CBS, NBC, fox и многу повеќе. Издржлив отпорен на временски услови-добијте подобра сигурност на сигналот во ветровит или дождлив ден и не-ув облогата и водоотпорниот / снежно-отпорен дизајн овозможуваат заштита за минимални пречки.

Главните својства

Избор на купувачот

HD антената на отворено може да фати 1080p HDTV и 32d B прием со голема добивка во рамките на опсегот од 150 милји �

Може да се монтира на покрив, поткровје или балкон или може да се постави на маса 24часовен пристап до онл

Канал Мајстор Титан 2 СМ7777 Антена сигнал Засилувач Мајстор Титан 2 СМ7777 Антена Предзасилувач : Еден VHF / UH

Добијте бесплатна ТЕЛЕВИЗИЈА од мрежи како ABC, CBS, NBC, Fox, CW, PBS, Univision, Me TV и повеќе со Clearstream 2 MAX UHF / VHF Внатреш�

, поткровје и брод Елегантната Тв Антена За Избор доаѓа со држач за монтирање, кутија за напојување, USB ка

Антоп Хартија Тенка Внатрешна ХДТВ Антена, супер тенок дизајн (дебел помалку од еден инч, 0,02') е pleasетски �

Целосно искористете го ВАШИОТ HDTV со Оваа QFX 8 Ултра Рамна Внатрешна Антена ант8 Тој е дизајниран да може д

Антоп Хартија Тенка Внатрешна HDTV Антена, at106b супер тенок и Реверзибилен бел и Црн дизајн (дебел помалку �

Оваа RCA Внатрешна HDTV Дигитална Антена Со Прекинувач Со 12 Позиции има одличен прием на локални канали...

Клупска Електроника АНТ 105у Антена, 35 дб, Телевизија, Радио Комуникацијаиздржлива Клупска Електроника �

Флексибилна Антенадизајнирана специјално за апликации за мали бродови на кои им се потребни само комун

Оваа суперсонична суперсонична HDTV засилена внатрешна антена нуди суперсонична SC605 HDTV засилена внатреш�

000 + Потези И Тв Епизоди Во Зависност од Вашата Локација, АНТЕНАТА HDTV Може Да Прима NBC, FOX, CBS, ABC, PBS, CW, QUBO, TELEMU

Scroll