Ново
- Пуловер На вратот Жени Модни Жени Обични V Вратот Денот На Вљубените Печатени Контраст Шиење Маица Со Долги Ракави Божиќни Кошули Пуловер V - Вратот Чипка Дно Блуза

- Пуловер На вратот Жени Модни Жени Обични V Вратот Денот На Вљубените Печатени Контраст Шиење Маица Со Долги Ракави Божиќни

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложување, ладење на проветрено и ладно место, не изложувајте на сончева светлина за да избегнете избледување.

Главните својства

Избор на купувачот

Измерете и изберете ја вистинската големина за купување, ви благодариме за соработката...

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

Крајната Маица за удобност, и направени само за обликот на жената Ханес Женските Најважните Краток Рака

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Продавница за дозвола, под 10 долари продавница за облека , кликнете на Hurps Mixi кошули за жени со краток ра

Жените Шупливи Мода Печатење Кратки Ракави V Вратот Маица Блуза Блузи Краток Ракав Блузи Жените Шуплив�

Жените Секојдневен Top Зима Разнобоен Дијамант Плете Долг Ракав Термички Врат Врвот Материјал : Полиесте

Модни Жени Тенок Секојдневен Долг Ракав Солидна Маица Блуза Блузи 1.Долг Ракав, Мек, Цврст.Добро за работ

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 88см / 34.65" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 55см / 21.65" Должина На Грбот : 64см / 25.20" Големи�

Овој врв може да биде облечен или нагоре за удобна ноќ или забавна ноќ надвор Високото ниско асиметричн�

Карактеристики : Краток Ракав,Цврст ,Секојдневен,Абење,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови

Womenените тенки копчиња со долги ракави врвови на блузи, пролетни модели, цврсти мали костуми Топ каракте

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИ

Апепал Женски Врвови Од Туника Со 3 / 4 Ракави Обични Кошули Со Врат V Цветни Печатени Лабави Плисирани Бл�

Scroll