Ново
0. Карат лабораторија одгледувана дијамантска единечна обетка обетка за мажи во злато 14к, боја Ф-Г, јасна јасност

0. Карат лабораторија одгледувана дијамантска единечна обетка обетка за мажи во злато 14к, боја Ф-Г, јасна јасност

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Оваа згодна тркалезна брилијантна лабораторија за сечење лабораторија што ја одгледуваше обетката со дијаманти за мажи е сè што треба без напор да го завршите изгледот со убав стил. Изработено во 14к бело злато или 14 килограми жолто злато, оваа машка обетка е елегантно сингл. Оваа лабораторија одгледувана дијамантска обетка е изработена во класичен амбиент со 4-излег со триење за безбедно, удобно носење во текот на целиот ден. Направено за прободени уши, оваа лабораторија создаде обетка за дијаманти обетка за мажи е хипоалергичен - совршен за чувствителна кожа. 14К бело злато или жолто злато лабораторија одгледувана обетка со дијаманти. 0,1 Карат дијамантска вкупна тежина. 3 х 3мм, кружен брилијантен пресек. F-G боја, Si-I јасност. 1 лабораторија одгледувана обетка со дијаманти. Објави со триење назад. Вклучува кутија за подароци за потпис.

Главните својства

Избор на купувачот

Изработени ОД 14к златно сребро и украсени со бел слатководен бисер, овие обетки со хуги обрач сигурно ќе

Додадете малку забавен стил во колекцијата за накит на детето со овие убави накит од брилијантност ™ 10 K

Обетки доаѓаат елегантно подарок кутија Ова е неверојатен накит во моден стил дизајниран Во Франција...

Женски Цврсти 10кт Жолто Златни Кружни Дијамантски Срцеви Кластери Обетки 1 / 10 Cttw Точка БројСНТ100250135 ОПИ�

Атрибути : ИЗРАБОТЕНИ ВО САДОригинално 14к Жолто ЗлатоАвгуст Тежина : 1,24 гр.Големина на ставка : 11х7 мм (за

Овие прекрасни популарни обетки се многу барани да се носат за секоја пригода Материјал : Примарна Чист

Материјал : 925 сребро и без никел.Изработени во квалификуван материјал, сребрен тон метал 14к Злато Позла�

Мади К Детски Накит Шармантна и прифатлива, колекцијата Madi Ké вклучува широк избор на детски накит заедн

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади Истражете ја најшироката колекција на стилски, тре�

Додадете го овој уникатен и убав акцент за да ја проширите колекцијата накит Ова прекрасно парче накит �

14к Жолто Злато Кубни Циркони 3 мм Навртки За Обетки За Раѓање Овие класични обетки за пасијанс Се израбо�

10кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Кластер Обетки 3 / 4 Cttw Изработени во 10kt Жолто Злато...

Овие прекрасни популарни обетки се многу барани да се носат за секоја пригода Материјал : Примарна Чист

Машки Цврсти Обетки Од Дијамантски Круг Од Жолто Златен Багет Од 10кт 5 / 8 Цтв Број на ставкаСНТ1002169421...

Најдобар Квалитет Сертифициран Печат Накит Изразете Ја Вашата Љубов Со Златен Сребрен Дијамантски Нак�

Scroll