Ново
0450-015 - МОБИЛНА АЛАТКА ГРАДИТЕ

0450-015 - МОБИЛНА АЛАТКА ГРАДИТЕ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Боја ниедна*ПЕНА ниедна*ЗАКЛУЧУВАЊЕ НИТУ ЕДНА ТЕШКА ПОТПОРА ШАРКИАВТОМАТСКИ ВЕНТИЛИ ЗА ИЗЕДНАЧУВАЊЕ НА ПРИТИСОКОТ2-НАСОЧНИ РАЧКИСТАБИЛНА МОБИЛНОСТ НА ШИРОКА ПАТЕКАОПЦИОНАЛЕН ФИОКИПРЕЧЕН ПРИСТАП ПОД ГОРНИОТ КАПАК3 НЕЗАПЕЧАТЕНИ СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ПОМАЛИ АРТИКЛИ ХИБРИДНИ БРАВИ СО ДВОЈНО ФРЛАЊЕ ПЕПЕРУТКА ДИПЛОМИРАН ДЕФЛЕКТОР РЕБРА БЕЗБЕДЕН ОЏАК ЗА ДИЗАЈНИРАЊЕ РАЧКА И СИСТЕМ НА ТРКАЛА ВНАТРЕШНО ЗАТЕМНУВАЊЕ : 20.56"Л х 10.97"В Х 12.65"ДУПЦ : 019428089986СИМЕНЗИИ НА ИСПОРАКА : 24.50 ВО Х 18.50 ВО Х 15.50 ПРОЦЕНЕТА ТЕЖИНА НА ИСПОРАКА : 44.1 БОЈА : ЦРНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : БОЈА НИКОЈ. ПЕНА НИКОЈ. ЗАКЛУЧУВАЊЕ НИКОЈ.

Главните својства

Избор на купувачот

КУТИЈА Со Алатки ЗА КАМИОНИ XD Underbood : алатката XD камион нуди супериорна јачина со 12 Ga вкрстена челична вр�

Scroll