Ново
1 2 Ж 5 8 П 5 Ф 1 2 Л Андреа Јаже Врежан Дрво Круна Калапи, Елда

1 2 Ж 5 8 П 5 Ф 1 2 Л Андреа Јаже Врежан Дрво Круна Калапи, Елда

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1919.20

Оригиналното обликување на круната од дрво се користи во домови и комерцијални простори со векови. Познат по елегантни форми и украсни детали, ништо сосема обезбедува богатство и топлина како вистинско дрво. Обликувањето на дрво може да биде чисто обложено или обоено за да ја покаже својата природна убавина и шеми на жито и е ценет избор меѓу сопствениците на куќи, градежниците и дизајнерите за неговите безвременски квалитети од високата класа. Лесно се сече и инсталира со користење на стандардни алатки за обработка на дрво. Конструкција од цврсто дрво за издржливост и долговечност. Погоден за јасно обложување, дамка или боја. Едноставните и елегантни линии нудат чист изглед. Вистинското дрво нуди извонредна топлина и детали. Мазна, конзистентна површина со прекрасни житни обрасци.

Главните својства

Избор на купувачот

Ремоделатори, градители и сопственици на куќи кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавањ

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни апли

Ремоделатори, градители и сопственици на куќи кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавањ

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или �

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Таваните прстени се лесни за инсталирање и веднаш надградба на светлосни тела и тавански медалјони...

Пвц панелите се економична замена за поскапи тапети или традиционални материјали за покривање на ѕидов

Заградите Од ковано Железо обезбедуваат алтернатива на дрвените загради и корбелите Со користење На Ко

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или �

Keystone додава 2"H на висината на вкрстената глава за вкупна висина од 14 " Hr r Ремоделатори, градители и сопст�

Прекрасното обликување на круната е одличен начин за одвојување и дефинирање на секоја просторија Со с�

Карактеристики : Автентична цврста површина за координација со суетата, кадата и системите за туширање

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

Додадете допир на елеганција во вашиот дом со Обликувањето На Круната Екена Милворк Беркшир Нашите лес�

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни аплик

Оригиналното обликување на круната од дрво се користи во домови и комерцијални простори со векови Позн�

Нашата прекрасна шина за стол додава декоративно, историско, чувство на ѕидови, тавани и парчиња мебел...

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

Нашите тавански греди Од Endуратанско вештачко дрво се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи извонред�

Scroll