Ново
1- Карат Т.Г.В. Руби и Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато полу-етералноста на годишнината од ореол

1- Карат Т.Г.В. Руби и Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато полу-етералноста на годишнината од ореол

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Прерасне ја страста со овој привлечен бенд на Хало-годишнината на Мијабела Полу-вештајност. Изработено во треперливо жолто злато, овој маѓепсан прстен има пет кружни, сет на рубински камења од рубин (4х4мм) и 52 кружни, дијаманти поставени од путер (G-H, I1) поставени во хало дизајн. Освежете ги сеќавањата од најсебелниот момент со овој прекрасен прстен. Засилен со висока полирана завршница, овој привлечен прстен ќе ја натера повторно да се за inуби во вас. Направено во 14 кт жолто злато. 1-3/4 CT T.G.W. Руби. Руби сечење : круг. 1/5 CT T.W. Дијамант. Дијамантско сечење : круг. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I1. Камења поставени од путер и путер. Ширина на опсег : 1,8мм. Полу-евериот Хало годишен бенд. Јули Роден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој "тропски" платнен уметнички сет, ја нуди суштината на мирен живот на островите Тоа е целосно заврше�

Кхутпо Машки Влечки Парови Се Лизгаат На Крзнени Кадифни Рамни Домашни Зимски Кружни Прсти Топли Цртан�

Ова Име На Психологија На Иупуи Јагуари Капка Пуловер Дуксер смело ја прикажува вашата непоколеблива п�

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно Стил : Мода и слободно време Материјал : Полиестер...

46 "Ракав : 31см / 12 Големина : XL Големина.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, н�

Врвни колачи, колачиња, кекси и други задоволства Со Оваа Мешавина Од Чоколадо Од 3 Ќелии Вилтон Одлично

Брендот Келвин Клајн е икона на елегантен минимализам за Современиот Маж и Жена Производите вклучуваат

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

PV Конектори, Приклучок За Соларни Осигурувачи Водечка Изолација Отпорна На Ултравиолетови Електрични �

SUNLITE Масна ГУМА SUNLT 26 X2 125 BK / BU МАСНА K1032 Жица Издржлива улица / парк гума со длабоки, тесни жлебови за влече

Scroll