Ново
12v 5a SLA Батерија Заменува APC Smart-UPS SUM3000RMXLT-Пакет

12v 5a SLA Батерија Заменува APC Smart-UPS SUM3000RMXLT-Пакет

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ5-12 12 Волти 5 ах користи најсовремена, тешка мрежа од легури на калциум која обезбедува исклучителни перформанси и работен век и во пловечки и во циклични апликации. Ml5-12 е Абсорбента стаклена подлога (AGM) технологија со регулиран дизајн на вентилот, која може да се користи во затворени и затворени средини без протекување или одржување, обезбедувајќи супериорни перформанси за илјадници модели. Моќниот Макс SLA батериите се користат во широк спектар на апликации, вклучувајќи; Потрошувачка Електроника, Електрични Возила, Стартери На Мотори, Колички За Голф, Лов, Тревник И Градинарски Алат, Медицинска Мобилност, Мотоцикли, спортови на Енергија, Преносни Алатки, Соларни, Играчки И Хоби, Уреди За Контрола На Пристап, Осветлување За Итни Случаи, Безбедност и многу повеќе. ML5-12 SLA Е Запечатена Оловна Киселина Од 12v 5 A (SLA) батерија без одржување на полнење, Пакет од 4 - UL Сертифициран. Димензии : . Терминал : Ф1. Списокот е само За Батеријата. Не се вклучени жичани ремени или додатоци за монтирање. SLA / AGM истури доказ батерија има карактеристика на висока стапка на празнење, широк работни температури, долг работен век и длабоко празнење закрепне. Батерија на полнење што може да се монтира во која било положба, се спротивставува на удари и вибрации. Долготрајни високи перформанси при високи и ниски температури. Поддржан од 30 дневна политика за наплата и целосна 1 година гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис r r Секогаш се восхитувам на актерките долги трепки? Не грижи се Отсега натаму, овој сет на лажни тре�

Опис : Сетот Вклучува : 50 парчиња Сечило За Намалување На Сечилото, издржливи за употреба.Материјал : Ови�

МЕШАНА РЕСИ ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ ВО БОЈА : ГО КОМПЛЕТИРА ИЗГЛЕДОТ НА ДИПЛОМИРАЊЕТО И ПРАВИ ОДЛИЧЕН СУВЕНИР ЗА

Опис Овие надворешни летечки играчки од бамбус вилински коњчиња се изработени од врвен материјал, издр�

Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука с�

58" половината : 6680см / 25,9831,50" колк : 80102см / 31,5040,16" рамо : 35см / 13,78" ракав : 65см / 25,59" Должина : 140см / 55,12" Големин�

Опис Дали сеуште се грижите за досадната и збрчкана кожа на вашите раце? Нашите маски за раце ќе ве спаса

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Опис Површината з�

Големина(см)ttttt TT 70t Должина : 36t Биста : t48t Возраст : t06 M 80t Должина : 38t Биста : t50t Возраст : t612 M...

Женска Модна Независност Печатење Каприс Врвка За Влечењекарактеристики : 1.Карактеристики : Џеб,Секојд

Scroll