Ново
14к Цврсти Обетки Од Бело Злато

14к Цврсти Обетки Од Бело Злато

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Прекрасен пар обетки со грб на рачката што истакнуваат брилијантни кубни цирконски камења со кружен крој (ЦЗ) во вкупна вредност од 2,0 карати (по 1,0 карати секоја обетка) со дијаметар од 6,5 мм. Врвен Квалитет Одделение ААААА Цзс изгледаат исто како вистински дијаманти кои чинат илјадници долари. Тие се професионално монтирани во тешка кошница со безбедни прицврстувања на рачката, сите изработени во Цврсто Бело Злато Од 14к, без други метали измешани (не обложени или исполнети). Овој прекрасен пар обетки е елегантно претставен во луксузна црна кадифена кутија. Тие ќе направат совршен подарок за некој близок или за себе! ВИСОК КВАЛИТЕТ-Секојдневната Елеганција е специјализирана за квалитетен накит од цврсто злато со пенливи кубни цирконски камења. Нашата изработка е она што го очекувате во најдобриот накит. Овие безбедни, цврсти обетки се совршени за секојдневно носење со традиционален стил што секој треба да го има во својата гардероба за накит. Тие ќе одат убаво со коктел фустан како и со тексас, или ќе бидат подеднакво соодветни да работат во канцеларија или во перална. Спијте, пливајте, играјте, живејте во нив!. КУБНА ЦИРКОНИЈА-Треперлива тркалезна исечена Кубна Циркон. ГРБ НА РАЧКАТА - нашите обетки со лост имаат сигурни с. ЦВРСТО 14 КАРАТНО ЗЛАТО-Бидете сигурни дека овие обетки. ПОДГОТВЕНИ ЗА ДАВАЊЕ ПОДАРОЦИ - овој суштински подарок в.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчикласификација : Златна Обе

Темперамент Бисер Обетки Синџир Реследник Долги Обетки Функција : 100% сосема нов и висок квалитет...

Софистициран и уникатен! Апстрактните Обетки На Бренди имаат дизајн на капка со апстрактни тиркизни ка�

Опис r r Накитот е неопходен за жените Без оглед на обетки, ѓердан, или нараквица и други украси, сите тие �

Хорор Обетки За Ноќта на Вештерките Вонземски Нло Шпорет На Вештерки Флуоресцентни Акрилни Обеткикара�

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчи класификација : Карактери

До 40% попуст играчки; до 40% попуст на модата; до 35% попуст дома; до 40% попуст на пронаоѓач На подароци во дво

Големина : погледнете ја сликата материјал : метал Боја : види слика вклучуваат : 1 Пар Обетки Идеја За Под

14к Двобојни Полирани Обетки За Обесување D / C На Jb SP Овој Стручно Дизајниран Накит : Обетките се Произвед�

Опис : Материјал : Акрилик Димензиите се прикажани Боја : Повеќебојна Пакетот вклучува :...

Големина : дијаметар На Надворешниот прстен : 3,2 см / 1,3 инчи;дијаметар На Нафора : 2 см / 0,8 инчи класифика

Долги и луксузни, овие извртени обетки сигурно ќе додадат прекрасен шмек на вашиот изглед...

Обетки Креативни Обетки Со дијамантска Месечина Со дијаманти Кои Продаваат Темпераментни Обетки Накит

Жени Модни Обетки Обетки За Завиткување Уши Обетки Со Кука За Уши Прославете ја вашата убавина со карак�

Обетки За Обесени Обетки од природен Камен За Жени Шарени Обетки Со Кука За Капки Од Кристално Висење Ча

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчикласификација : Златна Обе

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчикласификација : Златна Обе

Продавница Нови Пристигнувања Додај Во Омилени Погледнете Повратни Информации Контакт ...

Топката Обетки Подароци За Девојки Кошарка Подарок За Играчи Постарите Мајка Тато Тим Кошница Торба Ид�

Карилон е бренд Дефиниран За Убавина кој има широка колекција На Сребрен И Златен Накит со Скапоцени Ск�

Женски Божиќни Обетки Приврзоци Обетки Божиќ Дедо Мраз Елен Сет За Накит За Снешко, Идеални Карактерист

Scroll