Ново
14K дво -тон Ибгудман машка он -то целосна ringsидање - JBSP

14K дво -тон Ибгудман машка он -то целосна ringsидање - JBSP

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

14 K дво-тон Ibgoodman Men's Onyx Комплетен прстен Овој стручно дизајниран накит : прстените се произведени со прецизност во земјата на Соединетите држави на 14 K дво-тон-ленг> прстени> машки прстени> Оникс Рингс 14К Дво-тон Ибгудман, Оникс, Оникс Комплетен прстен список на спецификации : Материјал : Примарна - чистота : 14к. Камен тип_1 : оникс. Камена количина_1 : 1. Ширина на опсегот : 13,2 мм. Камена тежина_1 : КТ. Материјал : Основно : злато. Комплетност : Комплетна (вклучени сите камења). Ширина на ставка : 13,2 мм. Тип на производ : накит. Тип на накит : прстени. Материјал : Примарна - боја : дво -тон.

Главните својства

Избор на купувачот

Подарок За денот на мајката за бабата На Нана Со Кристален прстенкарактеристика Име На Производот : прс�

Рачно изработен исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде �

Облечете го на западна облека или традиционална облека; овие обетки ќе направат да изгледате небесно...

Категорија : Рингматеријал : Нерѓосувачки Челик Завршна Обработка : Двобоен Ип Златен (Јонско Позлата)Це

Дизајнер Од Нерѓосувачки Челик Sgss Curv Bb W Мулти Обоени Силиконски Цвет И Врвот Ув Топка На 90 Степени S Изра

Опис : ИЗДРЖЛИВИ и СВЕТЛИ : нашите прстени се направени од висококвалитетни материјали, издржливи и све�

Овој прстен за 'рскавица од 16 мерачи е за падот! Направено е со 10мм издржлив 316 L не'рѓосувачки челик, во об

Цврст Анодизиран Титаниум Лабрет Монро Со ЦЗ Скапоцен Камен 3 Бои Достапен Опис Ова Е интригантен накит

14к Бело Злато Мала Празна Лента Ова Стручно Дизајнирано Откритие : Разно Се Произведени Со Прецизност в�

Опис Оваа ставка е прстен за прст, кој е изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба,

СИНЏИРОТ НЕ Е ВКЛУЧЕН Достапен Во Цврсто Жолто Или Бело Злато Од 14к, Или Во Референца Со Големина На Среб

Опис : Со шарен овален дизајн и инкрустиран сјаен кубен циркон, прстенот ви дава софистициран и стилски �

Кожено издание Јазик : Шпанска Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите со златен лист печатење на' рбетот Препе

Машки И Женски Отворен Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Титаниум Челик Прстен денот На Таткото Денот На �

Овој прекрасен приврзок во форма на бело злато од 14к има 58 тркалезни дијаманти со вкупна тежина од 0,91 ка�

Scroll