Ново
14к Жолто Злато Подобрен Вистински Рубин Прстен Овален Дијамантски Акцент, големина 9.5

14к Жолто Злато Подобрен Вистински Рубин Прстен Овален Дијамантски Акцент, големина 9.5

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 4799.84

Овој атрактивен Прстен е изработен од Цврсто Злато и Природни Скапоцени Камења нагласени со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Доаѓа во големини 5 до 10 со половина големини. Овој атрактивен Прстен е изработен од Цврсто Злато и Природни Скапоцени Камења нагласени со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Доаѓа во големини 5 до 10 со половина големини.

Главните својства

Избор на купувачот

Порака ни ако сакате нешто обичај направени за вас Ако се премислите и / ИЛИ ПОВЕЌЕ не ЈА САКАТЕ предмет

Симпатичен и елегантен, прстенот на ова дизајнерско дете прави совршен подарок за тоа малечко во вашиот

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на в

Уникатно парче со многу скриени значења сигурно ќе ги сврти главите во стравопочит Овој приврзок беше ф

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

10кт Двобоен Златен Машки Багет Дијамантски Шарм Приврзок 13 / 4 Цттв Изработен во Двобојно Злато од 10кт...

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Вие?повторно ќе

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

*Овој прекрасен И фенси ПРСТЕН ОД ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ е изработен внимателно за да обезбеди најдобар можен кв

Лекс и Лу 14к Бел Златен Дијамант И Син Сафир Пост Обетки ЛАЛ2073 Продадени во Парови 14к Бело Злато ...

Прекрасна ВредностЗаПари!ОГРАНИЧЕНА КОЛЕКЦИЈА САМО ЗА вас : ја создадовме оваа персонализирана колекц�

ПРИВРЗОК СПЕЦИФИКАЦИИ : Бренд : Иока Модел Бр : ИГ011000048 Тип : Религиозни / Крст Атрибути : Еднострани Камењ�

Осигурајте се дека секогаш имате накит за да ја комплетирате вашата облека со овој софистициран украс И

Во центарот се наоѓа Скапоцен Камен со поплочен сет дијаманти што го опкружуваат изнесувајќи ја убавин�

14к Жолто Злато Кубни Циркони ЦЗ Приврзок За Вилинско Коњче 20ММ Х 22мм 14К ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицир�

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

Изгледајте прекрасно и елегантно со овој прекрасен рубински прстен од бело злато од 14 карати...

Дајте му на вашата облека забавен љубовен елемент носејќи ги овие сребрени обетки обложени со родиум Ов

Сребрен Сребрен Мал Крст Шарм, Накит, Приврзоци И Шарм, Тематски Шарм, Религиозни, Крстови, латински Крст

Scroll