Ново
14к жолто злато вистински дијамант и овален прстен од аметист

14к жолто злато вистински дијамант и овален прстен од аметист

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Рачно изработено исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде цртичка на гламур на која било облека. Ширина : 2 mmprecious Metal Type : 14 K жолто злато (ако сакате да можеме да ја произведеме оваа ставка во бело или розово злато.) Метална тежина : 2,87 тежина на gmdiamond : 0,08 ct. (I/J боја - Si2/I1 јасност) Тежина на скапоцен камен : 4 ct.pe Можеме да го произведеме овој прстен во жолто, бело или розово злато за иста цена. Изберете ја посакуваната опција за златна боја и големината на прстенот. 14к жолто злато вистински дијамант и аметист овален прстен.

Главните својства

Избор на купувачот

Лекс и Лу 14к Жолто Злато Тоа Е Девојка Со Блокови Шарм Продадени Поединечно 14к Жолто Злато ...

Овој примамлив Дијамантски Мини Буква Почетен Приврзок е направен во вистинско 14каратно злато Тоа е пр�

Тип на Благороден Метал : 10кт Жолто Злато Прибл Грам Тежина : 1.96 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1 / 10 �

*Овој прекрасен И фенси ПРСТЕН ОД ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ е изработен внимателно за да обезбеди најдобар можен кв

Класична елеганција која го рафинира вашиот уникатен стил! Оваа лента од 14к жолто злато има дизајн со за

14к Жолто Злато Хокеј Стап Шарм Мерки 32, 4х9, 4мм 1,0 Грама во 14к Жолто Злато Атрибути На Производот : Искра�

Компатибилност : Сите Компатибилнифункција : Друга Големина : како облик на сликашема : Геометриски Мате

Овој Нежен 10к Жолто Златен Шарм Со Едно Ременче Е Одлично Парче За Додавање во Вашата Колекција Накит...

ДИЗАЈНИРАН и ИЗРАБОТЕН во РАБОТИЛНИЦАТА НА ТРАДИЦИОНАЛЕН СЕМЕЕН ЗЛАТАР основана од 1954 година.417 означу�

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади Истражете ја најшироката колекција на стилски, тре�

Вредност : Овој прекрасен сет за наклонети за жени или девојчиња е вреден 1895 УСД Тип на камења од скапоце

Без трошоци, ние обезбедуваме најбрзи и најсигурни услуги за испорака во индустријата за нашите купува�

Совршен како миди прстен или за редење! 14 каратно позлатен сребрен прстен со сребрен прстен од 17 1,25 мм ОД

Рилос Дизајнер Прстен Со Дијаманти И Црвен Кварц * Достапен по ваш избор ОД 14к Жолто Или 14к Бело Злато, во

14к Приврзок За Овци Од Жолто Злато Овој Приврзок е изработен од Цврсто Жолто Злато Од 14к и доаѓа Полиран�

Рачно изработен исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде �

Scroll