Ново
1.5 Мл Хартија Велигденска Трева Торба

1.5 Мл Хартија Велигденска Трева Торба

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Хипи-Хопи Велигден е на пат и со оваа корпа ќе го направите нивниот Велигден посебен ден за Јајца! Со светли задебелени бои, подароци и добрите галор, овој подарок е оној што сигурно ќе го обожаваат и со толку многу да понудат кој би можел да побара нешто повеќе!!1.5 мл Торба Велигден Трева Хартија-Избрани. Спецификации боја : Избрана Големина : 1,5 Мл Торба-ШКУ : MC777374 Морискостим FW1226 1,5 мл Торба Велигденска Трева Хартија-Избрани.

Главните својства

Избор на купувачот

Amscan Третираат Торба Вредност Пакет Виолетова 10pcмладенче стил кеси се совршени за услуги, подароци, и тр�

12 Парчиња Лило И Бод Партија Корист Добрите Кеси Лило И Бод Партија Подарок Кеси За Роденден Бод Партија

Уникатните Индустрии ја прават вашата забава фаворизира дополнителна весела, но завиткувајќи ги во Наш

Комплет Од 15 Божиќни Теми Печатете Ја Торбичката За Повлекување, Дизајнирана Од Миленик Сувенир...

Заблагодарете им се на гостите што пливаа на вашата прослава заразена со ајкули, со помош на Нашите Торб

Опис r r Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлив за долготрајна употреба Позлата декора

Кофи, Торби За Торби Со Соодветна Големина Дневно Складирање Издржлив Материјал За Набавки Портокалова

Алгала 100 Гроф Органза Чанти За Подароци За Подароци Со Врвка за Влечење се многу разноврсни, се користа�

Опис r r Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлив за долготрајна употреба Декоративниот

Забава Изразете ги вашите мали чудовишта ќе ја проголтаат забавата кога ќе ги изнесете Овие Играчки За �

Торбите За Лов На Камо Со Осум Пакувања додаваат забавен допир на прославата за секој ентузијаст на отв�

Scroll