Ново
22 36 0.35 Слива Олефин Фриз Акцент Килим

22 36 0.35 Слива Олефин Фриз Акцент Килим

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3359.84

Создадете разигран стил во вашиот животен простор со овој апстрактен и современ килим. Овој геометриски дизајниран тепих содржи шема на форма на дијамант користејќи тонови на виолетова слива, кралско сина и златно жолта боја. Ова ќе биде парче што нема да остане незабележано во вашиот внатрешен дизајн. Заедно со дизајнерскиот изглед и чувство, овој извонреден килим е наменет за издржливост со памучна подлога и е отпорен на дамки за вашите животни потреби. 22" х 36" х 0.35 " Слива Олефин/Фриз Акцент килим.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Спецификација : Бруто тежина : 0,51,8 Кг Големина на производот : 80х80см / 31, 5х31, 5инчи, 100х100см / 39, 4х39, 4инчи, 1

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Scroll