Ново
3 Црвена Метална Кофа W Рачки-Партиски Материјали -

3 Црвена Метална Кофа W Рачки-Партиски Материјали -

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Украсете ги и пополнете ги овие шарени кофи со лимени плочи со задоволства или услуги за да им дадете на вашите гости незаборавно сеќавање на вашиот настан. Тие се совршени за поставување на маси на вашиот свадбен прием. Наполнете ги со услуги и задоволства што одговараат на боите на вашата венчавка. Метал. 3" х 3 1/4" дијам. со 2" рачки. Не храна безбедно користење завиткани бонбони само. Метал. 3" х 3 1/4 " дијам. Додатоци не се вклучени. Не е безбедна храна, користете само завиткани бонбони.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : Спандекс + Полиестер Може да се комбинира со вашите омилени фармерки, хеланки, спортски пант�

Гроздобер Рустикален Гранџ Ирваси и природата маица и маици Печатени Во Сад Удобен Прстен Откачи Памук

Опис : *Вистинска Сијалица Во Стилот На Едисонсо Ефект На Пушено Стакло Светло Злато*Донесете одраз на в�

Плус Големина Женски Секојдневен ПолуРакав Цврст Чипка V Вратот Спојување Маица Нето Предиво Блузи Кар

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Преодна Длабока Виолетова Површина Килими, 6 ' Плоштад

100% и водоотпорен и не лесно исчезнуваат 3д дизајн на огледало, живописен и убав По случаен избор, можете �

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипа Вратот Бела Ро

●ЗАБЕЛЕШКА + пред Да Купите, Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини (Табелата Со Големи�

ТаскОсновните Батерии се батерии со врвен квалитет дизајнирани да ги задоволат високите барања на инду

Ланг : енг, Страници 396, Печати На Барање.Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истр�

Опис : Произведен со својство против ' рѓа, отпорност на висока температура, отпорност на абење и добри к

Пластична Покривка Од Тврда Обвивка ДИЗАЈНИРАНА САМО за да биде компатибилна Со Macbook Air 13 инчи (Модел : A193

Спецификација : Материјал : 81%90% полиестер.Боја : црна, светло сива, вино црвена, темно сина, темно сива.Гол

Иневнен Новороденче Бебе Девојче Без Ракави Ромпер Ремен Прашка Кадифе Копче Без Грб Едноделно Боди за

Scroll