Ново
33,3% Повеќе Кокосово Масло Негување 5-Во-Остави-Во Спреј, fl oz

33,3% Повеќе Кокосово Масло Негување 5-Во-Остави-Во Спреј, fl oz

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Притиснете го копчето за одложување и дајте и на вашата коса тропски одмор. ХАСК Кокосово Масло Негување Сулфат Слободен 5-во-1 Спреј За Оставање е дизајниран состојба и отплеткување. Добијте 5 Неверојатни придобивки во 1 спреј! Ова мулти-корист остави во спреј 1. отплеткување, 2. хидрати и услови, 3. омекнува и сјае, 4. контролира разлетување, и 5. обезбедува термичка заштита. Без сулфати, парабени, фталати, глутен, алкохол за сушење и вештачки бои. Разбудете ги вашите сетила со вкусен мирис на кокос. Негувајте ги и отплеткајте ги тие нишки со ова зајаче без суровост, скокање сертифицирано отсуство. ХАСК ЧИСТА УБАВИНА : Строги стандарди за нас, само најдобрите формули за вас. Печатот За Чиста Убавина ХАСК покажува дека нашите производи се без состојки и хемикалии многу организации во индустријата за убавина препорачуваат да не се користат. Завршете ја вашата рутина со остатокот од хранливата колекција НА Кокосово Масло ОД ХАСК. Без сулфати, парабени, силикони, фталати, глутен, алкохол за сушење и вештачки бои. Суровост-слободен, Скокање Зајаче сертифициран. Со Монои Кокосово Масло за навлажнување и ревитализација. Продира во вратилото на косата за да омекне и испорачува 5 неверојатни придобивки во 1 производ : 1. Отплеткување, 2. Хидрати и услови, 3. Омекнува и сјае 4. Контролира разлетување, 5. Обезбедува термичка заштита. ХАСК ЧИСТА УБАВИНА : Строги стандарди за нас, само најдобрите формули за вас. Хаск Чист Печат За Убавина покажува дека нашите производи се без состојки и хемикалии многу организации во индустријата за убавина препорачуваат да не се користат. За најдобри резултати, користете со остатокот Од колекцијата За Негување Кокосово Масло Монои.

Главните својства

Избор на купувачот

Тресем не тестира на животни и Е Сертифициран БЕЗ Суровост ОД ПЕТА Затоа, раскажете ја вашата приказна, �

Оваа Лабораторија За Инстант Текстура Во Стилот На Жив Доказ Е производ кога сакате полнота и текстура �

Без разлика дали е на пат или брза, Лакот За Четкање Што Може Да Се Четка Себастијан Е совршен избор за бе

Ремек дело на главата на креветот Tigi Massive Shine Hairspray му дава на вашето тело и масивен сјај без да го мери на�

За сите типови на коса, нефлеки Кен поплочувања, вие сте убави цврсти влакна во лесна формула обезбедува

НеАеросолно Одлично Држење Никогаш Вкочането Никогаш Не Лепете Специјално формулирано за мажи : целодн

Де Чудесната Амазон Серија Акаи Магла Кератин Зајакнување Спреј, 4.0 fl оз Маглата од умаи е спреј за стили

ИСКЛУЧЕТЕ ЈА ТОПЛИНАТА Сакате да ја оставите косата да се исуши на воздух? Избегнувајте ја суровата топ�

Испрскајте во секое време за да ја хидрирате, кондиционирате и отплеткате сувата, кршлива коса обожуван

Засилете ја јачината на звукот Со Хербални Есенции Волумен Лак за Коса Овој волуменски лесен спреј им д�

Овој комплет вклучува количина На (1) Елегантен Премиум Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина,

Пол Мичел Soft Style Супер чиста светлина за завршување на стилизирање на косата, достапен во лименка од 10 мл

Изоплус Кокосово Масло Сјај Лесен Спреј За Коса е збогатен со природно кокосово масло со витамински екс

Фризурите бараат време, така што нивното обезбедување на место со силно држење е од суштинско значење з�

Безбеден за обоена, кератин или хемиски третирана коса Чувајте ја косата на место со нашиот долготраен �

Сега познатата последна мрежа на која сметате трае уште подолго! Создадете кој било стил конечната мре�

Ги крева Корените За Дополнителен Волумен на Круната Комплексот за подигнување на коренот комбинира т�

Не аеросолниот спреј за коса и дава контрола на разлетувањето на косата без да го жртвува стилот формул

Scroll