Ново
4.7 мк 120-минутно Двд-рс

4.7 мк 120-минутно Двд-рс

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2800.00

Максел 638014 4.7 МК 120-Минутно ДВД-Рс (100-кт)Напиши-еднаш форматирај до 16х брзина на снимање висококвалитетни материјали за слоеви за снимање на органска боја-еднаш компатибилен со двд-Р/R, ДВД-РАМ/Р, ДВД-Мулти дискови/рекордери и двојно ДВД+/-R/R дискови по снимањето, дисковите се читаат компатибилен со двд-ром, ДВД-видео и Двд-уреди ЗА репродукција на АУДИО доживотна гаранција100-кт вретено 4.7gb 120-минутно двд-рс (100-кт) 4.7 МК. 16х ДВД-Р. 100 Пакети Вретено.

Главните својства

Избор на купувачот

Комбинирајќи исклучителна површина за печатење со инкџет СО азо од професионално одделение, перформан�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис Оваа ставка Е Цд Скапоц

УР Аудио касетата е одлична за секојдневно снимање, вклучувајќи гласовни предавања и сите видови музик�

Овие Максел цдР дискови се направени со површина за снимање со врвен квалитет за репродукција без бучав

Професионалните оптички медиуми на вербатим имаат построги спецификации од стандардите дадени од реле

Снимете повеќе моменти со Мини Дигитална Видео Касета Максел која нуди оптимален квалитет на репродукц

Опис : Изработен од ЈП материјал, издржлив и мек.Лесен и антистатик, погоден е за записи.Заштитете го ваш�

Флеш картичките се одличен начин за воведување нови вештини, зајакнување на меморирањето и поддршка на

Заштитете ги дисковите од нечистотија и оштетување со овие двд случаи Клиповите за внатрешни брошури в�

Со Кутија За Складирање Цд Со Патент, Торба ЗА ЦД, За Домашна Спецификација На Vcds : Карактеристики : r r r мо

Прилагодете го ВАШЕТО ЦД / Двда за лесна идентификација, организација или за додавање привлечна графика

RITEK DRD+4716RDCB1009 Dvd Снимање Медиуми, DVD+R, 16x, 4.70 GB, 100 Пакет Вретено, 120mm, 2 Час Максимално Време На Снимање RITEK DRD+47

Чувајте Ги Вашите ЦдА и ДвдА организирани и заштитени со Паричниците ЗА Складирање ЦД / ДВД Идеален за п�

50 по пакет 4.7 МК / 120 минутен капацитет.• 50 по пакет.• 4.7 МК / 120 минутен капацитет.* Напишиеднаш формат.* Дол

Maxell Camcorder 8 пакет комбоDVDR (8 CM) X 61,4 GB + 2 x DVDRW (8 CM) 1,4 GB 30 мин 1,4 GB / 30 минути капацитет за складирање...

Scroll