Ново
5 8 W 8 D 14 H Неапол Архитектонски Одделение Пвц Заграда

5 8 W 8 D 14 H Неапол Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на посебен допир, нашите пвц загради нудат карактеристичен декоративен елемент со импресивна убавина. Пвц нуди јасни детали и водоотпорна издржливост за внатрешни и надворешни апликации. Изберете од реплицирани гроздобер дизајни, популарни класични профили или нови модерни силуети кои сигурно ќе одговараат на секој стил. Пвц загради може да се користат и за внатрешни и за надворешни проекти. Цврстите пвц загради се совршени за под влезот, тремот или покривот. Лесни, издржливи и лесни за инсталирање, пвц корбелите траат цел живот. Декоративните пвц корбели и загради доаѓаат во тони различни стилови и многу големини. Произведени со шуплив грб, овие загради и корбели се инсталираат за неколку минути. Рачно собрани и изшкуркани, нашите бели пвц загради пристигнуваат подготвени за сликање.

Главните својства

Избор на купувачот

Оригиналното обликување на круната од дрво се користи во домови и комерцијални простори со векови...

Ремоделатори, градители и сопственици на куќи кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавањ

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Сега можете лесно да го вклучите овој традиционален стил на обликување во вашиот надворешен декор со на

Зголемете ја вредноста на вашиот дом со евтин лесно инсталиран медалјон создавајќи безвременска фокус�

Нашата прекрасна шина за стол додава декоративно, историско, чувство на ѕидови, тавани и парчиња мебел...

Подобрете го вашиот кабинет, мебел, камини и тавани со нашите прецизно изработени розети Секое парче е р

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Прекрасното обликување на круната е одличен начин за одвојување и дефинирање на секоја просторија...

Повеќенаменски Налепници За Ѕид На Перваз : овие облоги за обликување може да се користат ЗА украсување

Ремоделатори, градители и сопственици на куќи кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавањ

Нашите тавански греди Од Endуратанско вештачко дрво се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи извонред�

Гредите од вештачко дрво нудат можности за дизајн што вистинското дрво не може Поради својата мала тежи

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

Scroll