Ново
6-светло 27-во W Weatered сиво дрво и четкано црно-глобус лустер, орбија геометриски приврзок осветлување за кујна, трпезарија, спална соба, дневна соба

6-светло 27-во W Weatered сиво дрво и четкано црно-глобус лустер, орбија геометриски приврзок осветлување за кујна, трпезарија,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Овој голем лустер на светлосен светски светла користи изработена рамка за природно дрво со измешана сива и четкана црна завршница додава ретро изглед на неа. Може да се користи широко за фарма, штала, земја итн., Идеална за кујнски остров, трпезарија, дневна соба, спална соба, простор за ходникот. Овој гроздобер лустер може да го заврши декор на вашите соби .. Карактеристики. Денезии : Мерки 27 "Ширина x 34,5 " Висина x 27 "lenght (не е инсталиран), прилагодлива висина од 37,5 " до 94,5 ". светилки : За идеално осветлување, користете 6 сијалички од типот Б10 од типот Б10 кои се Продадено одделно (40 W максимум-предводени/CFL/блескаво). Компатибилен со затемнети светилки . Гаранција : Нашата 2-годишна ограничена гаранција гарантира вашето целосно задоволство, бесплатни замени на делови кога се добиени скршени парчиња или делови што недостасуваат. Апликација : Широко користена за вашето јадење Соба, кујнска соба, скалила, влез, фоаје, гостин, домаќин, дневна соба и спална соба, идеално за кој било кујнски остров или трпезарија за трпезарија . Заврши : Рамка со природно дрво глобус обложена во исушена сива завршница, нагласена од четкана црна чинија На врвот на Strcuture го нанесува лустерот со шармантен карактер во земјата . Стил : Совршен за поставките за гроздобер или фарма во стилот на фармата . Компатибилни типови на тавани : рамни, наклонети, наклонети и засводени тавани . Сертификации : UL сува локација наведена . максимална волја : 40 W. Боја : црна, сива. Тип на сијалица : Е12 Тип Б10.

Главните својства

Избор на купувачот

Ками каросерите од Гаранималс обезбедуваат сладок почеток на нејзината облека Овие супермеки, 100% памуч

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

• Разновидно складирање Чувајте играчки, игра, уметнички материјали и други додатоци што се чуваат и о�

Ширина на ткаенина42 инчи или 107 смМаслинесто Зелена (Исто Како што е прикажано на сликата) Тип На Ткаенин

Однесете ја гордоста На Синсинати Редс на следното ниво со Овој Цврст Случај на i Phone Бесплатен превозот

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

Додадете малку глам на вашите wallsидови со овој визионерски отпечаток „Изберете го вашиот играч“ гејме�

Возачите од Ли Модерн Скини Jeanан е совршено ажурирање на вашата гардероба за тексас Има нова, модерна вк

Вила, Мли 25х32 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловМудрост Б / В...

Облека за Новороденчиња За Девојчиња Возбудувања Со Долги Ракави Ресни Ромпер Новороденче Боди Облека

Карактеристики : Пристигнува подготвени да висат Вклучува сертификат за автентичност Професионално в�

Современ дизајн : Нашите перници се совршен акцент за секоја шема на декор Задниот дел е цврста црна бој�

Овие подни облоги се исто така изградени од лесни материјали за лесно отстранување Канализираната повр

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

LED фенер на Weatherrite е преносна, сигурна светлина која користи голема моќ за да испушти 300 лумени...

Летни И Есенски Девојки Кои Летаат Плетена Мрежа Што Дише Удобно Рамно Секојдневно Слатки Чевли Со Врвк

Бамбус вискоза е нашата ткаенина по избор За Хемо Облека за Глава Нашата ултра мека лигава бобинка ја от

ГРЕШКА : #ВРЕДНОСТ! €Ткаенина}Ткаенината Е Многу Мека, Еластична И Лесна, Супер Удобна Против Вашата Кож�

Оживејте го вашиот декор за забава со Овие Змејови Вртоглави Висечки Пакетот вклучува пет парчиња со го

Направете Ја оваа машка маичка за изведба На Рибок вашата кошула за теретана за удобност и поддршка ког�

Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 110cm / 43.Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлеч

Потпетици што се исто толку лесни како што се слатки, колекцијата Зои од Гурај Со разоткриени ленти и от�

Машка Есенска Секојдневна Кошула Со Копчиња Долг Ракав Стојат Јака Крст / Око / Врвови За Печатење Сончо�

Хадсон бебе премиум ватиран памук вреќа за спиење и ќебе за носење е совршено безбедно ќебе за спиење за

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Каролини Богатства CK5405 PW1414 Dorper Овци Љубов Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобојни Dorper Овци Љубов

Поканата за 6 1 / 4 "x 6 1 / 4 " има четири ливчиња што се склопуваат за да се создаде квадратна покана за DIY (нап�

Зачинете го вашиот дом со нашите смешни И слатки Постери! Непријатните Стилови нудат постери направени

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Копче Должина На Облека : Долго Должина На Рака

Мека, пријатна и стилска Овој спортски екипаж од Авиа со ленти со ленти е совршен додаток на вашата обич�

Scroll