Ново
6 W 10 H 24'l 2-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, Пекан

6 W 10 H 24'l 2-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, Пекан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изглед на вашите домашни ентериери. Споредено со реалните греди на дрво, тие се значително полесни што овозможуваат безболна инсталација со намалена работна сила, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење, термити и искривување, така што одржувањето е практично нула, тие се 2-3 пати поприфатливи , цело време има греди што се разликуваат од вистинско дрво. 1 "Дебелина на wallидот. Непропустлива за распаѓање, наезда на инсекти, оштетување на водата и нема да искриви, пука или раздели. Реална текстура на дрво. Не бара дополнителна структурна поддршка, што значи значителна заштеда во материјалот и трудот.

Главните својства

Избор на купувачот

Плус, тие се практично бесплатно за одржување Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со гре

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна т

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна т

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето за

Scroll