Ново
Абигејл Фестонирам Валанс, Јоргованот

Абигејл Фестонирам Валанс, Јоргованот

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Скалопирана облога На Завесата Елис Валанс Обложена Со Фестонирам Абигејл го привлекува окото кон вашиот прозорец, покажувајќи ги меките нијанси и врвната женственост на овој валанс. Помагајќи да се блокира сончевата светлина без целосно да се задржи надвор, овој валанс се одликува со џеб од прачка за едноставна инсталација. Уживајте во практичноста на машинското перење благодарение на ткаенината од памучна мешавина на овој валанс. Димензии : 70 W x 17l во. 3 во. прачка џеб врвот. 52% полиестер, 48% памук. Машина за перење. Цветни печати во вашиот избор на боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе се осигураме дека вашето прашање е добро згрижено Материјалот за

Одличен ленен изглед карираната текстура работи одлично за секоја просторија во вашиот дом Економски ц

Скалопирана облога На Завесата Елис Валанс Обложена Со Фестонирам Абигејл го привлекува окото кон ваши

Опис : овој валанс, кој има мека и густа текстура, може да се користи долго време, бидејќи дише, отпорен на

краток опис не е достапен ● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● Изработен од врвен полиестер, лесен и издржли�

Валансот На Прозорецот Ахим Дарси е совршен за додавање декоративен елемент, но сепак ја поттикнува нај

Намалување на светлината : Полупроѕирните завеси овозможуваат природна светлина да помине низ прозоре�

Совршено парче за заокружување на облекувањето на прозорецот, Везениот Прозорец Валанс На Горниот Дел �

Карактеристики : *Модерен и убав дизајн на бои.*Додавање стил на кој било куќиште или врата.* Правење на в�

Памучна дупчица ткаенина зашиена во декоративна валанс Мала тежина, мека на допир, со странични рабови �

Шармантни и разноврсни, Завесите Камберленд се совршени за ажурирање на кујна, канцеларија, бања или пе�

Големина : 54х18 ИНЧИ или 54х12 инчи.Ве молиме двојно проверете ја големината пред да ја купите.Декоративен �

Scroll