Ново
Адамсбуилт Нот Крик Неопренови Вадинг Бути

Адамсбуилт Нот Крик Неопренови Вадинг Бути

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Карактеристики 4 мм Неопренови Горни Тешки Странични Патенти Со Набиен Отвор за лесно Вклучување/Исклучување Гумениот Надворешен Ѓон Обезбедува Издржливост И Држач За Влечни Перки Обликуван До Горната Потпетица Дизајниран да се Носи Со Тежок Чорап и Порибување На Стапалата - Голема(10-12)Димензија - 14 х 5,25 х 12 инчи.- ШКУ : АБСФХ0256 што купуваат клиентите откако ќе ја видат оваа ставка? Caddis Neoprene Станови се Движат Чевли $36.49 - $44.99 (52) Neo Sport Wetsuits Премиум Neoprene 3мм Здраво Врвот Патент се Подигне $25.87 - $54.32 (367) Cressi ISLA, Против Пролизгување единствена Чизми изработени во Премиум Neoprene - Cressi : италијански Квалитет уште Од 1946 година $32.49 - $49.95 (96) Neo Sport Wetsuits Премиум Neoprene 3мм Ниска Врвот се Повлече На Подигање $16.95 - $40.23 (251).

Главните својства

Избор на купувачот

Кадис Женски Северен Водич Ултралит Екосмарт II Долен Вадинг Чевел (CA5906 S)Исклучително Лесен, приближно 17

Hodgman® неопренови вејд чевли се совршени за рамни риболов, топло време и со перки во пливачка цевка Прила�

Кадис 1000 Грама хибриден Вадер Што Не ДишеВиткоМакс5 (WFW13902 W)Над полиестерскиот материјал со супер Должно

Scroll