Ново
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Решетки Сина Модерна Област Килими, 7' 10'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Решетки Сина Модерна Област Килими, 7' 10'

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем сообраќај. Тие се лесни за чистење, убави и издржливи, што ги прави паметна инвестиција за секој дом. Кога ќе се појават истури или неред, едноставно фрлете го килимот во машината за перење и поставете го рамно да се исуши за свеж, чист изглед. Овие килими се исто така отпорни на истурање, отпорни на дамки и се перат во машина, така што ќе можете да уживате во нив без да се грижите за скапите такси за чистење или непријатните мириси. Ние нудиме различни форми и големини за да одговараат на секој простор во вашиот дом, и секој од нив има прекрасен дизајн кој сигурно ќе го надополни вашиот декор. Шенил-Полиестерски Куп; Нелизгачка Подлога, Се Појави Моќност; Висина На Купот : 0,08 инчи. Машина За Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Истури Отвратителен-истури како кафе и вино исчистете се со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Главните својства

Избор на купувачот

Замена Remore клуч за Фолксваген Сосема Ново Висок Квалитет Дел Број : FCC ID : NBG92596263 П / Н : 1к0 959 753 П...

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

Оваа табела за конзола за преодни стилови на салата е одлично платно за да го покажете вашиот украсен пл

Издвојте кога носите пуловер на вратот на екипажот Чувствувајте се удобно и известете го светот дека ја

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Колекцијата Ткаат И Талкаат херберт се одликува со моќна волна и купови од вискоза Обезбедувањето меки

Помогнете му на вашето новороденче да ги прослави своите корени и да ги подигне за да ја запомни борбата

Жените Мода Еднобојна V Вратот Надвор Рамо Долг Ракав Врвот Маица Женски Кошула Памук : Женски Повод : По�

Слоган на крилјатада бидеме ние Вингслав е инспириран од љубовта кон долна облека и желбата да внесе уб�

Шелдон Луис претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 12х12 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Подмачкув

Оваа Дива Ѕидна Уметност Во Срцето Е врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока р

Користете ги овие етикети за решавање на коверти и пакети Полиестер филм функција постојано лепило...

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за осве

* Безбеден и ефикасен PTC керамички грејач* Максимална моќност : 1500 вати* 3 Поставки за топлина вентилатор

Scroll