Ново
Јагниња и бршлен за спиење Оригинали Меџик Кралство wallиден декор

Јагниња и бршлен за спиење Оригинали Меџик Кралство wallиден декор

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 175.84

Оригиналите на јагнињата и Ајви за спиење Magic Kingdom Wallид декор содржи две парчиња. Секое парче мери 9,88 инчи за 9,88 инчи и е изработено од MDF (фиберборд со средна густина). Wallидниот украс се координира со колекцијата Меџик Кралство (продаден одделно). Оригинали на јагниња и бршлен за спиење магично кралството wallид декор : Содржи 2 парчиња. Секое парче мери 9,88 "x 9,88". Направено од MDF (фиберборд со средна густина). Координира со колекцијата за постелнина на Меџик Кралството. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Главните својства

Избор на купувачот

Срцата во форма на повеќе бои цветаат на табелата за раст на платно што вашето дете ќе ја сака Опси Дејзи

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Создадете убава меморија со овој комплет за отпечатоци за бебиња што стапнуваат во камења...

Додадете малку забава во просторијата на вашето малечко со јагниња и бршлен оригинал за спиење, кикирик

Оваа wallидна уметност на платно се печати со методот на печатење Giclee Giclee Printing е најнапредниот процес на д

Scroll