Ново
Акцелера Phi P275 35ZR-Y Гума

Акцелера Phi P275 35ZR-Y Гума

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Акцелера Фи Сите Сезони P275/35 ZR-18 97 Y блоковите на Рамената на Гумите се оптимизирани за да ја зголемат способноста за свиоци и да ги намалат звуците на патот. Нуди возачи одлично ракување на сите површини на патот. Поддржан од гаранција за ограничен производител од 30.000 милји. Динамичен среден страничен жлеб и директно средно ребро се дизајнирани да им помогнат на возачите да избегнат хидропланирање. Accelera Phi All-Сезона P275/35 ZR - 18 97 Y Гума. Одговара : 2009-10 Шевролет Корвета З06 2012-13 Шевролет Корвета З06 2011 Шевролет Корвета З06 Јаглерод 2003-06 Доџ Вајпер СРТ-10 1999-2002 Доџ Вајпер Р/Т-10 2008-10 Доџ ВАЈПЕР СРТ-10 и повеќе - додадете го вашето возило во нашето вклопување графичка контрола за проверка.

Главните својства

Избор на купувачот

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Омикрон А / Т Од Акцелера е гума за сите терени што е изградена за употреба на Џипови и лесни камиони и е п

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Scroll