Ново
Акцент Мока Тепих Плочки-24 24 Затворен Отворен, Кора И Стап Тепих Плочки-квадратни. фт. по бо-На Плочки

Акцент Мока Тепих Плочки-24 24 Затворен Отворен, Кора И Стап Тепих Плочки-квадратни. фт. по бо-На Плочки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Моделите не се наменети за усогласување токму од плочка до плочка - за завршен изглед, ротирајте ја секоја друга плочка една четвртина. Совршен за елиминирање на опасностите од лизгање во текот на целата година каде што може да се појават влажни или ледени услови. Ако плочката се оштети, едноставно отстранете ја и заменете ја оштетената плочка. Со атрактивни бои, силна леплива подлога и неверојатно еластична конструкција, овие еколошки плочки со високи перформанси се дизајнирани да обезбедат удобност во текот на целата година, извонредна издржливост и поп боја во затворени простории и надвор. Доказ за деца, Доказ За Миленичиња, Водоотпорен : чистење, вакуум или чистење на место со вода и благ детергент за чистење. Лесно за инсталирање, може да се исече за да се вклопи, едноставно да се излупи, притисне и направи. Измешајте и совпаѓајте ги боите за да создадете уникатен изглед кој е ваш. Додадете ладна површина на топли палуби, бетон или области од тули што можат да изгорат стапала на директна сончева светлина. Измешајте и совпаѓајте со други бои и дезени.Подигнете го секој комерцијален или станбен простор со Врвни Плочки За Тепих Со Акцент на Боја од Фос. Овие плочки од кора и стап може да се исечат за да се вклопат и инсталираат за неколку минути на повеќето површини, вклучувајќи бетон, плочка и тепих со низок куп. 100% конструкцијата НА пет влакна е обоена со раствор, така што бојата на тепихот е заклучена додека дамките се заклучени. користење на рециклирани шишиња со ул сертифицирана минимална содржина по потрошувачите од 95%.

Главните својства

Избор на купувачот

Плочката За Тепих На Мохавк Хемсворт е совршено решение за тротоарите за секој простор Исклучително е л

Хемптон Плочки Од Црн Леден Тепих Кои Покануваат удобност и убавина за секој внатрешен или надворешен п

Бидејќи нема тешка подлога за заробување на влагата, плочките од тепих природно дишат, отпорни на мувла

Scroll