Ново
Активна маица за жени во Авиа со кратки ракави

Активна маица за жени во Авиа со кратки ракави

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Од салата до улица, ништо не ја победи перформансите и удобноста на активната маица на Авиа. Супер-мека, со опуштено вклопување, оваа мета е подолга во грбот, така што обезбедува одлична покриеност кога е поврзана со хеланки. Лесен избор за вежбање или денови надвор. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ниту. Активна маица на жените од Авиа.

Главните својства

Избор на купувачот

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

80' '' Ракав : 21cm / 8.45'''Shoulder : 46cm / 18.06''44444444444444444444444444444444444444444444444444 Сите прашања, ве молиме контактирајте со на�

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

Женски Летни Врвови Женски Секојдневно Печатење Врвови Со Кратки Ракави Блуза Кружен Врат Обични Маичк

Црн Пантер Напад Темна Маица 100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат н

Овој печатен врв со кратки ракави изгледа одлично во прекрасен летен ден Тоа е многу мода и ве прави тол�

Додадете Боја во Вашата Униформа Гардероба Со Женска Маица За Печатење ОВрат, Блуза Со Кратки Ракави На�

Џаствх! Меко чувство, удобно, дише и погодно за кожата за носење Жените Печатени Чипка Јака Долги Ракави

С М Л ХЛ 2ХЛ 3ХЛ Ширина, во 17.99 20.00 22.01 24.02 25.98 27.99 Должина, во 27.99 29.02 30.00 31.02 32.01 32.99 Должина на ракавот, во...

Материјал : 95% памук+5% полиестер, удобни и врвови за дишење, ви овозможуваат пријатно искуство за носење .

Зунфео Обични Врвови За Жени Трендовски Цветни Лабави Маици Со Долги Ракави На Екипажот Графички Есенс�

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" ракав : 60cm / 23.62" Должина : 60cm / 23.62" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав : 61cm / 24.02" Долж

Може да се мие рачно и лесно се одржува за зафатен начин на живот Тие нема лесно да се намалат или истрош�

Измијте ги темните бои одделно, не избелувајте, исушете се ниско, исушете ја линијата во сенка, ниско жел

Барате разноврсен и стилски додаток на вашата гардероба? Не гледајте подалеку од маицата за кратки рака

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Scroll